Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мултимедия за кола, проблем с цветовете
#1

Здравейте, закупих си нова андроид медия за колата, след като я монтирах и я стартирам цветовете са окей и бавно избледнява и се пеоменят в негативни цветове, като я оставя около половин-един час и изглежда изстива дисплея и после я пусна и пак наново същото. Червеното е светло синьо, синьото е някакво жълто. Когсто пусна видео от Youtube и клиповете се възпроизвеждат с негатив и почти не се разбира какво е от видеото. Дано някой има идея какво трябва да направя или трябва да се върне и да ми пратят друга нова мултимедия ако въобще проблема е в нея. Блгодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя съвет е да я върнеш, след като спомена, че имаш такава възможност и да изискваш нова гаранционно, като е добре да я пробваш преди да я вземеш, за да не се окаже същия проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Понеже съм в Франция и я поръчах от Амазон. Свързах се с тях по емейл и ми отвърнаха да я ресетна но не се оправи и ми предложиха да ми пратят нов ЛСД дисплей с инструкции и да си го сменя. Все пак опитвам да им я върна и да ми пратят нова, но нямам възможност да я пробвам преди да я купя. Въпроса ми е и да ми пратят нов дисплей, трудна ли му е смяната.
Цитирай
#4

Напиши модела в youtube и гледай клипчета, и прецени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)