Анкета: Гласувайте с цвета, който имате. - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Black
67.65%
23
67.65%
White
20.59%
7
20.59%
Green
5.88%
2
5.88%
Light Blue
2.94%
1
2.94%
Flame Red/Sapphire Blue/Hurricane Yellow/Jungle Green/Cement Gray
2.94%
1
2.94%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на собствениците на Xiaomi 13/13 Pro
#1

[Изображение: gsmarena-008.jpg]
Преброяване на собствениците на Xiaomi 13/13 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi 13 pro 12/512, от Китай

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
[-] 5 потребители изказват благодарност на borkost за това мнение:
  • asusdeluxe, Be6i4, iwan33, predator_v_bg, suffer
Цитирай
#3

В клуба съм с Xiaimi 13 pro (12/256) черен. A1 с подновяване на договор. Кеш: 2040лв. Подарък гривна mi band 7 pro.
[-] 2 потребители изказват благодарност на asusdeluxe за това мнение:
  • borkost, iwan33
Цитирай
#4

как е телефона? споделете да знам дали се прецаках че не го дочаках и скочих на галакси 23 ултра
Цитирай
#5

(2023-03-16, 16:27:58)rabik написа:  как е телефона? споделете да знам дали се прецаках че не го дочаках и скочих на галакси 23 ултра
Xiaomi 13/13 Pro - Лични впечатления и коментари

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • asusdeluxe
Цитирай
#6

Много бърз. Чиста 13ка. 256 / 8

Samsung Galaxy S2
Asus ZENFONE 2 
Samsung Galaxy S8 64/4
Samsung Galaxy A71 128/6
Xiaomi Mi 10T PRO 256/8
Xiaomi 13 256/8
[-] 1 потребител изказва благодарност на z1ggygo за това мнение:
  • asusdeluxe
Цитирай
#7

От днес! Mi 13 Pro ceramic white 12/256! От А1 с преподписване.
Много съм доволен! Снимките са съвсеем друг филм!

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
[-] 4 потребители изказват благодарност на emofilew за това мнение:
  • airbus, asusdeluxe, borkost, milenvn
Цитирай
#8

Днес, Mi 13 Pro white.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 3 потребители изказват благодарност на Steve за това мнение:
  • asusdeluxe, borkost, milenvn
Цитирай
#9

Онзи ден, от виваком за 2180 с часовник към него

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
[-] 3 потребители изказват благодарност на competition за това мнение:
  • asusdeluxe, borkost, milenvn
Цитирай
#10

От вчера иетелски малката 13-ка - 8/256мб.
Предпочетох го заради по-компактният размер, че след поредица от 6,7 и 6.8 инчови и 9мм дебели телефони ми се прещя нещо по-удобно и съм много доволен от избора.
Единствено на този цвят не ми харесва рамката, че май само на него е боядисана в черно, препочитах да е в натуралният си метален цвят, ама това е да му е.
[-] 4 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • asusdeluxe, jorimafia, milenvn, tynata2
Цитирай
#11

@borkost @competition @madmak19 Отбележете се и в анкетата за преброяване, за достигане на минималния брой притежатели на телефона (10), за да се изпълни още един от критериите за отваряне на раздел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • asusdeluxe, competition, predator_v_bg
Цитирай
#12

Малкия 13 бял 8/256 от магазин в Германия. Европ. версия. От как излезе го заглеждам ама не ми се даваха 1000€. Изкочи оферта за 800 нов от реномиран магазин и захапах. Имам си Fold4 и продадох S23 за да пробвам този. Имах едно усещане че ще е сензационен този телефон и така се оказа. Повече в секцията за впечатления.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

От 13 Април Xiaomi 13 pro black 12/256. Очарован съм от телефона. От А1 с преподписване.

Huawei mate 10 pro ------------> Xiaomi 13 pro 
Цитирай
#14

От две седмици ползвам чистата 13ка 256,доволен съм от телефона.Идвам от МИ 8 128 на който батерията вече ме изоставя,иначе си го бива все още за ползване дори за 5те си години.Телефона добре се усеща в ръката,държах да не е по голям от старата ми МИ 8ца,само не знам това бързо зареждане дали не се отразява зле на батерията като и скъсява живота.Не обичам да си сменям телефона през две години а и не съм агресивен ползвател,взимам си взимам си флагман и след 4+ години пак флагман който е актуален.
[-] 4 потребители изказват благодарност на hdifg за това мнение:
  • Bucki, competition, iwan33, milenvn
Цитирай
#15

Христос Воскресе.
Честито за придобивката, страхотен избор, не се притеснявай за батерията има си контролер, който върши защитната функция, а и батериите са от ново ниво и не им пречи бързото зареждане.Надявам се, че ще ми се покрие предствата за батерията с годините ползване, а и според мен, така с опцията бърз заряд няма да се слага постоянно на зарядно, а когато наближи 20%.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#16

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103878 В тази тема може да обсъждате батерията и да си сравнявате сот-а. Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Xiaomi 13 pro black 12/256 от А1 Може би очаквах повече от тел. за тези пари, но все още свиквам.

HTC Desire, Samsung: Note, Note 4, Note 9, Xiaomi 13 Pro
Цитирай
#18

Xiaomi 13 8/256 Flora Green, от Йеттел в комплект с часовник. Почаках го малко. Беше на цена в брой 1120 лв., аз го взех на лизинг, излиза 1440 крайна цена. Идвам от Galaxy S20 FE.  Харесва ми в пъти повече от самсунга. За сега ползвам часовника от комплекта, който заредих на 02.05.2023г. и батерията му в момента е на 58%. След някой и друг ден ще се опитам да вържа Galacy Watch 4 към телефона, дано се получи! Smile
Цитирай
#19

Хайде от днес и аз съм член на клуб Xiaomi 13 Pro - черен 12/512 от TradingShenzhen.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#20

Честито за телефончето, със здраве да се ползва!
Колега ianaki , в България ли ползвате апарата и на кой оператор сте? Има ли драми с обхвата предвид, че е предназначен за китайския пазар?
Благодаря!

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

+1 , 13 Pro бял 12/256.
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#22

Здравейте, някой да е закупувал телефон от сайта на ozone? Моля, за мнение. 
https://www.ozone.bg/product/smartfon-xi...6gb-black/
Цитирай
#23

(2023-08-16, 13:49:23)rrradoslav написа:  Здравейте, някой да е закупувал телефон от сайта на ozone? Моля, за мнение. 
Тема за мнения: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусия

 
Цитирай
#24

(2023-08-16, 14:08:49)NoMaD написа:  Тема за мнения: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусия

От вчера съм член на клуба...отново ...бях с Шаоми 11 Лайт (заради сензора) минах на А 54 на Самсунг(пак същият проблем) и в допълнение,неудобство при носене и кофти процесор ....И сега на изплащане без оскъпяване за 1400 лв.от Технополис. За момента съм очарованSmileОпределено различен телефон
Цитирай
#25

Xiaomi 13 Pro, 8/128, Giztop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)