Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Xiaomi 13/13 Pro
#76

(2024-02-20, 09:44:24)predator_v_bg написа:  О има си вече HyperOS! Слагай го ръчно през ъпдейт апа.
bo6o , като заключиш бутлолдера няма проблеми с банки и банковите  приложения.

А поради каква причини OTA не работи (ако знаеш)? И друг въпрос - ако го инсталирам ръчно, какво ще стане с личните данни? Т.е. ако всичко си замине (един вид reset на у-вото) май ще пропусна (поне за момента).
Цитирай
Аксесоари
#77

Нямам представа защо несработва системния ап. Не би трябвало да загубиш информацията си,защото си е просто ъпдейт. Но все пак винаги нещо подобно крие риск.
Цитирай
#78

Аз до колкото знам, ако заключиш буутлодъра и си с различен ром, от оригиналния за твоя телефон, можеш да го пращаш в надин телефона?
Цитирай
#79

Не мисля. Моя беше с ЕЕА,а сега е с TW(заключен).
Цитирай
#80

(2024-02-20, 11:08:49)bo6o написа:  Аз до колкото знам, ако заключиш буутлодъра и си с различен ром, от оригиналния за твоя телефон, можеш да го пращаш в надин телефона?

Само ако е китайска версия иначе няма проблем! Моя е глобална версия и сега съм с тайванския и заключен!
Цитирай
#81

(2024-02-20, 11:08:49)bo6o написа:  Аз до колкото знам, ако заключиш буутлодъра и си с различен ром, от оригиналния за твоя телефон, можеш да го пращаш в надин телефона?

Телефон ще влезе в непрекъснат рестарт, но го включваш към Mi Unlock, отключваш го пак и оживява. Не трябва никъде да го пращаш. Разбира се , ако първият път е отключен с твой акаунт.
Цитирай
#82

Мерси, ама не ми се рискува. Бих отключил буутлодъра единствено за .еу ром, ама май и там нещата залязват.
Иначе тайванския с китайските сток приложения ли е, в смисъл има ли си запис на разговори, примерно?
Цитирай
#83

Има си запис, да.
Цитирай
#84

Има нов секюрити ъпдейт за китайската версия, интересно на пача пише януари, а идва март месец.!
За Xiaomi 13 pro.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
[-] 4 потребители изказват благодарност на borkost за това мнение:
  • PlaNed, predator_v_bg, suffer, valentyno
Цитирай
#85

Някой мина ли на Hyper OS? Има ли бъгове или да скачам на нея?

Xiaomi 13 | Huawei P20 Pro | Sony XZ | Sony Xperia™ SP | Sony U | Sony Ericsson mini pro | Sony Ericsson X10 mini pro |
Цитирай
#86

При мен не мога и не мога да го ъпдейтна. Страх ме е да не оплескам нещо, ако не го направя през системния апп. Постоянно ми излиза. All mirrors are offline. Със .eu китайски съм.    

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#87

Не виждам по-нова версия от тази.

През апа директно не става, трябва да мине през TWRP. По-добрият вариант според мен е чрез PC
Цитирай
#88

(2024-03-06, 23:52:14)pbstoyanov написа:  Някой мина ли на Hyper OS? Има ли бъгове или да скачам на нея?

Вече няколко месеца съм с Hyper, не съм забелязал бъг досега, всичко си работи, нямам забележки. С китайската версия съм, ако има значение.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#89

(2024-03-07, 00:17:15)vlado05 написа:  Не виждам по-нова версия от тази.

През апа директно не става, трябва да мине през TWRP. По-добрият вариант според мен е чрез PC

Ако има инсталирано TWRP

И за мен по-добрия вариант е през PC - Fastboot, разархивираш .zip файла с рома, избираш .bat файла, на който пише update и чакаш
Разбира се, разчиташ компютъра да си хване сам драйвъри за фастбуут и да не спре тока, както и да не е оплескан самия ром Big Grin
Цитирай
#90

Официален! При мен днес:
   

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
[-] 2 потребители изказват благодарност на PlaNed за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай
#91

И аз го дърпам,да видим какво ново
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vakata77 за това мнение:
  • PlaNed
Цитирай
#92

Аз от почти месец съм с 1.0.4 umbeuxm. Това некъв друг вариант ли е? Не е ли ЕУ?
Цитирай
#93

(2024-03-25, 19:07:33)bo6o написа:  Аз от почти месец съм с 1.0.4 umbeuxm.

UMBxxxx - това не е ли при 13 Pro?

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
Цитирай
#94

Мда, не съм видял, че си с 13 непро....
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • PlaNed
Цитирай
#95

(2024-03-06, 23:52:57)ianaki написа:  При мен не мога и не мога да го ъпдейтна. Страх ме е да не оплескам нещо, ако не го направя през системния апп. Постоянно ми излиза. All mirrors are offline. Със .eu китайски съм.

Същата работа, и при мен излиза All mirrors are currently offline, try later при опит да сваля ъпдейта от телефона.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#96

13 pro, китайска версия, нов секюрити ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на borkost за това мнение:
  • PlaNed
Цитирай
#97

Искам да попитам на eu.rom или някой с вграден запис на разговори дали джипей работи?

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#98

(2024-03-30, 13:58:55)borkost написа:  13 pro, китайска версия, нов секюрити ъпдейт

Днес официално и при мен за "чиста" 13
   

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)