Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Xiaomi 13/13 Pro
#26

Я да питам - след ъпдейта до 14.0.5, направих ресет на телефона и от тогава нямам иконка в лентата горе, че имам активна аларма на часовника, което ми е доста трудно да свикна. Преди имаше и на локскрийна на часовника и къде ли не пишеше кога ми е алармата, сега трябва да влеза в приложението да видя. Появява се само ако е активно "известяване преди аларма", което е нотификейшън 1 час преди това и съм го спрял да не ме буди в 5 сутринта.
Някой друг с подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#27

Известия и контролен център > Статус лента > Status bar icons > Будилник - трябва да е активно.
Цитирай
#28

Няма такова чудо при мене...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#29

Отеди в нестройки на приложението часовник, настройки на аларма...там трябва да промениш нещо
Цитирай
#30

И там всичко е включено. Трих и кеша и данните му, няма промяна... Надявах се 14.0.6 да го оправи, ама йок...
Цитирай
#31

(2023-11-02, 13:01:11)bo6o написа:  нямам иконка в лентата горе, че имам активна аларма на часовника
Бях чел преди година за подобен проблем някъде, но тогава не ме касаеше. 
Обяснението беше, че някой марки визуализират символа "будилник" определено време преди алармата.
В момента, поне при мен, се появява един час преди аларма.
Ако зададеш аларма след по-малко от час, символът се появява веднага

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
Цитирай
#32

Е да, ама преди ъпдейта не беше така. Сега и това съм го спрял, защото ме буди нотификацията като дойде тоя един час преди алармата...
Цитирай
#33

Като дръпнеш надолу статус лентата, го има будилника!

HTC Desire, Samsung: Note, Note 4, Note 9, Xiaomi 13 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на swert5 за това мнение:
  • bo6o, PlaNed
Цитирай
#34

Xiaomi 13 pro, китайска версия, нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
[-] 2 потребители изказват благодарност на borkost за това мнение:
  • PlaNed, predator_v_bg
Цитирай
#35

Xiaomi 13 pro - китайска версия.




[Изображение: Screenshot-2023-12-16-00-06-54-689-com-a...pdater.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dikich за това мнение:
  • PlaNed, predator_v_bg
Цитирай
#36

Колега, преминаването на HyperOS свързано ли е със загуба на данни, настройки, преки пътища..?

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#37

Здравейте , при мен няма никаква промяна в настройките , забелязах че  при избора на  предпочитана мрежа пише LTE или 5G -другите опции вече ги няма. Голяма промяна  има в интерфейса.
Цитирай
#38

Но това си е стабилната версия нали?
Цитирай
#39

(2023-12-16, 16:48:55)Dikich написа:  Здравейте , при мен няма никаква промяна в настройките , забелязах че  при избора на  предпочитана мрежа пише LTE или 5G -другите опции вече ги няма. Голяма промяна  има в интерфейса.

А има ли опция да се върне към MIUI версия?

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#40

Да , версията  е стабилна . За мен не  намирам причина да искам MIUI 14 визията , тук във форума има по-големи специалисти те ще кажат но предполагам че през рекавъри ще може да се върне стара версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dikich за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#41

Сподели някои различни неща в UI-то, може и със скрийшотове. Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#42

(2023-12-16, 04:46:39)Dikich написа:  Xiaomi 13 pro - китайска версия.




[Изображение: Screenshot-2023-12-16-00-06-54-689-com-a...pdater.jpg]
Колега, и аз съм с китайската версия, но при мен не ми излиза този ъпдейт, нещо по различно ли се прави?

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#43

Здравейте мисля да си взема Xiaomi 13 Глобал ром ,но не съм запознат като е с глобален ром дали ще ми идват актуализациите на MIUI и дали ще работи коректно в нашия регион. Също така ме интересува има ли второ пространство като на предишните ми телефони.
Цитирай
#44

(2023-12-20, 09:17:03)borkost написа:  Колега, и аз съм с китайската версия, но при мен не ми излиза този ъпдейт, нещо по различно ли се прави?

Някой път не пускат ъпдейта за всички ,някой път го спират заради грешки и така...
Цитирай
#45

(2023-11-07, 07:04:57)borkost написа:  Xiaomi 13 pro, китайска версия, нов ъпдейт
Xiaomi 13
Xiaomi Ви поздравява послучай Коледа и Нова година и Ви предлага официален европейски ъпдеит с пожелание за весела Коледа и щастлива Нова година! Tongue        

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
[-] 1 потребител изказва благодарност на PlaNed за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#46

И при мен дойде новия ъпдейт, ако някой нещо го интересува да пита.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#47

(2023-12-28, 19:07:34)borkost написа:  И при мен дойде новия ъпдейт, ако някой нещо го интересува да пита.
Честита Коледа!
При старите версии имаше бутон провери за актуализации,а тук не виждам такъв?
Цитирай
#48

(2023-12-28, 19:50:52)Vakata77 написа:  Честита Коледа!
При старите версии имаше бутон провери за актуализации,а тук не виждам такъв?

Като кликнеш върху Xiaomi Hyper os, проверява за актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#49

Благодаря  Smile
Цитирай
#50

Тази сутрин до дойде "Хипера" и за Xiaomi 13 Pro. Засега единствено забелязах, че има несъвместимост на някои теми, които ползвах (елементи от тях). За бързина и батерия още нямам впечатления.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)