Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P50pro или S22 Ultra
#1

Здравейте колеги имам дилема.Имам S22Ultra заслужавалиси за я заменя с P50 pro?

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, те не са в един клас. Логичното сравнение би било с Huawei Mate 50 Pro, който е с по-нов чип, Snapdragon 8+ Gen 1 срещу Snapdragon 8 Gen 1 за САЩ.
Това би било добре, но ако нямаше санкции срещу Huawei. А в случая няма 5G и Google Play, който да работи еднакво добре, както на друго Android устройство.

А Huawei P50 Pro е с по-стар процесор, Snapdragon 888, по-слаба батерия и е нелогичен избор, освен ако не искаш да изкараш пари от замяната.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Просто не.
Visslar

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#4

Просто бях с П40Про преди това и не мога да свикна гугъл не ми липсва мислех за по ново.

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
#5

С липсата на услугите на Google мисля, че отговора е ясен. Не си струва да се прави компромис с това. Иначе и двата телефона, ако поддържаха Google-ските услуги вече е въпрос на личен избор и предпочитания. Аз съм пристрастен към корейците и за това е ясно, че ще избера Самсунг, но на теб може P50 Pro да ти допадне повече.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#6

Явно дилемата е приключила,вече го притежава.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1730162

Huawei P30
Цитирай
#7

Взех го един ден ползване и си върнах С22 ултра.Р50 про за мен лично е едно недоразумение.
Благодаря Колеги Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)