Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работен таблет 10 инча
#1

Здравейте, в търсене съм на 10 инчов работен таблет със Сим карта. Ще се ползва главно GPS-a. 
Търся да е с възможно по-чист Андроид, трябва да е  сравнително бърз а не да лагва след 6тия месец. 
Отдавна не съм гледал пазара какво предлага, надявам се да споделите няколко евтини предложения до 300лв, че таблетите често претърпяват злополуки и не си заслужава по-скъп.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#2

(2023-03-13, 16:11:03)mita6ki9 написа:   .... 10 инчов работен таблет със Сим карта. Ще се ползва главно GPS-a. 

Вероятно става дума за навигация за камион, съдейки по условието, но 10 инча за 300 лева си е непосилна задача...

Виж това - 2 модела - малко над бюджета, но поне са с 4 ГБ рам, призвани поне малко да компенсират мижавите процесори. Друг е въпросът дали ще лагват на 6-тия мсец или на 6-тата минута, но за толкова пари - толкова.
Цитирай
#3

Да, нещо такова. 

За телефоните винаги взимам версии с максимално изчистен Андроид (OnePlus и AndroidOne) и се зачудих дали има такива и за таблети, но май не. 

А за тия китайчета Teclast някой да е чувал нещо? Изглеждат напомпани, без излишни глупости в Андроид версията и бюджетни.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#4

Имах Текласт преди време но с уиндоус. Беше приличен таблет с много добър екран докато работеше Smile. Вярно че и аз му помогнах малко да умре но стана прекалено лесно - при опит да сменя параметър в биоса му за да стартирам линукс от флашка просто се брикна. На други таблети под уиндоус не съм имал такъв проблем...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)