Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питанка за Oppo Find X5
#1

А здравейте,

Насочил съм се към Oppo Find X5 (P30 Pro-то почна да му се сдухва батерията - мога да я сменя (за 2-ри път) ама смисъл не виждам за 4 годишен телефон). Това което обаче не ми е ясно - у нас се намира само на 1-2 места точно (за съжаление), обаче не знам този телефон има ли global rom (това би била единствената причина да го купя от тук, където и е малко по-скъп). Ако такъв не съществува, ще си го поръчам от някои от китайските сайтове. Някой ако има информация по този въпрос, ще съм му благодарен ако сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Предлага се на пазара в два варианта: китайски и глобален ром.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#3

(2023-03-21, 10:29:52)NoMaD написа:  Предлага се на пазара в два варианта: китайски и глобален ром.
Много благодаря!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

Брат ми го има- доволен е.
Снима чудесно.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

Аз имам find x5 от представянето му , вече повече от година, купих си го официално от оппо магазина в UK , живея тук , и идва с глобален ром , предназначен за UK , аз съм доволен от телефона , преди това имах п30.
Мисля че няма да съжаляваш , достатъчно добър е , за жалост бях по доволен от п30.
Цитирай
#6

Да не отварям нова тема. Тези дни попаднах на един Oppo Find X5 Pro. Нов телефон, глобална версия и макар, че моделът е от 2022 г., цената за мен е приемлива. Изпратена ми бе и снимката на самата кутия. Към момента ме притеснява надписа на Vodafon на кутията, макар че търговеца твърди за безпроблемна работа при всички наши оператори. Според мен си е заключен към оператора. Мнения по този въпрос?

 
Цитирай
#7

(2024-04-10, 13:22:09)NoMaD написа:  Да не отварям нова тема. Тези дни попаднах на един Oppo Find X5 Pro. Нов телефон, глобална версия и макар, че моделът е от 2022 г., цената за мен е приемлива. Изпратена ми бе и снимката на самата кутия. Към момента ме притеснява надписа на Vodafon на кутията, макар че търговеца твърди за безпроблемна работа при всички наши оператори. Според мен си е заключен към оператора. Мнения?

Продавача частно лице ли е? И ако да - от България или от eBay? Ако е от БГ е ясно - поръчваш, с преглед и тест, тестваш и ще се разбере. Ако е от eBay - каква е репутацията на търговеца? Ако е 100% - едва ли ще си подритва репутацията, за да измами някой. Ако е близка до 100% - то виж негативните коментари за какво са (понеже той може и други неща освен телефони да продава).
Цитирай
#8

На OLX се предлага и е бизнес обява. Естествено преди това ще има евентуално преглед и тест с сим/есим карта за проверка. Това не е проблем. Искам да проверя за подводни камъни, ако реша да го поръчам оттам.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)