Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A33 5G или Xiaomi 11 Lite 5G ?
#1

Здравейте,
Кой телефон според вас е по-добър - Samsung Galaxy A33 5G или Xiaomi 11 Lite 5G?
Може и нещо подобно от същия ценови клас да ми препоръчате.
Телефонът е за подарък за жена и ще се ползва основно за разговори, интернет и Вайбър.
Хубав ден! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Realme 9 (много приятен телефон - купих го миналата година за майка ми, та доста си поиграх с него). Поне за мен, спрямо горните два плюс е наличието на реален (а не виртуален) сензор за близост. И другото - дават го с много добър живот на батерията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • Nana
Цитирай
#3

Даже може realme 9 Pro за цена 460лв.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Nana
Цитирай
#4

Аз бих казал ксиаомито. Процесора е по добър

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
[-] 1 потребител изказва благодарност на rnaydenov за това мнение:
  • Nana
Цитирай
#5

Може да видиш и Xiaomi Redmi Note 11 Pro, той също има 5000mAh батерия като на Samsung, 120Hz AMOLED дисплей, на Samsung е 90Hz, по-бързо зареждане, но тръгва с Android 11, има IP53 и няма 5G, а Samsung тръгва с Android 12, има IP67 и 5G.
Другият Xiaomi Mi 11 Lite 5G е идентичен, но има 4250mAh батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Nana, Victormihov
Цитирай
#6

(2023-03-26, 16:21:00)rnaydenov написа:  Аз бих казал ксиаомито. Процесора е по добър

Още 1 глас, миналата година подарихме за РД на щерчето, машинката е боНбоН... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Nana, Victormihov
Цитирай
#7

(2023-03-26, 22:57:17)alexbg67 написа:  Още 1 глас, миналата година подарихме за РД на щерчето, машинката е боНбоН... Smile

Аз използвам в момента такъв, батерията е ужас.... Rolleyes
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • Nana
Цитирай
#8

Да ви кажа колеги покрай този телефон mi 11lite 5g,разлюбих марката -не че съм ползвал други от нея де.
Проблема е с виртуалният сензор за близост,както си сложа телефона на рамото и отсреща не ме чуват.Също едни бъгове,както и много често ми се е случвало прекъсване на разговора-отведнъж
Като изключа тези дребни за някой проблеми,телефона е чудесен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vakata77 за това мнение:
  • Nana
Цитирай
#9

Имам известни наблюдения на самсунга А33 и бих препоръчал да се стои далеч от него. Лоши снимки, бавен, има бъгове в дайлъра... За тия пари вероятно всички останали са по-добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на andro9060777 за това мнение:
  • Nana
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)