Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Type-C Към 3.5мм за S23, който да работи
#1

Има доста варианти не emag, как да зная, че работи или не с s23?
Някой вече купи адаптер,  който сигурно работи?
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1731843

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • valthebald
Цитирай
#3

Купих адаптера от линка, работи, но не съм доволен - звукът е много слаб, дори и усилен до последно. Пробвах и на таблети Galaxy Tab 8+ и Lenovo Tab 11 - същата работа. Слушалки JBL и Sennheiser, висок клас, които навсякъде другаде са на топ ниво.

Продуктът по описание е оригинален на Samsung, но никъде по него няма каквито и да са означения означения, а найлоновата опаковка е със символични надписи - т.е. не съм сигурен в автентичността на адаптера, въпреки високото ми доверие към сайта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#4

(2023-03-30, 07:27:49)L1892 написа:  Купих адаптера от линка, работи, но не съм доволен - звукът е много слаб, дори и усилен до последно. Пробвах и на таблети Galaxy Tab 8+ и Lenovo Tab 11 - същата работа. Слушалки JBL и Sennheiser, висок клас, които навсякъде другаде са на топ ниво.

Продуктът по описание е оригинален на Samsung, но никъде по него няма каквито и да са означения означения, а найлоновата опаковка е със символични надписи - т.е. не съм сигурен в автентичността на адаптера, въпреки високото ми доверие към сайта.
Ако си го купил он-лайн го върни!
Вземи от емаг ( но да се предлага от тях ) тествай и ако не си ок там можеш винаги да го върнеш и да си вземеш парите или да поръчаш друг

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Онлайн е покупката и бих го върнал, ако беше на по-висока цена, но за 12 лева не си струва да си губя времето и нервите в телефонни разговори и протакане до последно - знам как работят нашите търговци, не ми е за пръв път.

Съзнавам, че давам лош пример, но времето ми е по-ценно.
Цитирай
#6

Изглежда си попаднал на дефектентна бройка... моя ми кърти ушите с оригиналните АКГ слушалки от Ноут9. Сравнявам с безжички Buds 2 и Buds Pro, в смисъл мнооого по-силно и качествено се чува от безжичните.
Много извинявай, ако съм те подвел и ти препоръчвам да се свържеш със Ситител, със сигурност ще оправят проблема. Да 12 кинта са, ама 12 тук, 12 там...

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#7

Не се безпокой, няма проблем. Просто проба, оказала се не чак толкова успешна, но нищо повече. Нямам намерение да слушам музика от телефон/таблет, най-много да ми се случи по време на някой по-продължителен полет, но пък в самолети обикновено заспивам още при ускоряването при излитане Smile.

Само споделих резултата, получен при мен.
[-] 3 потребители изказват благодарност на L1892 за това мнение:
  • martosblack, OGIER, SpLiT
Цитирай
#8

Е, аз също мислех да закупя такъв адаптер от този сайт, но колегата L1892. ме отказа. Имам един куп безжични слушалки, но ми трябваше, за да слушам през колони и усилвател, нооо явно няма да е, поне не от този сайт. Гледам, че ги има тези адаптори (уж оригинални) в техно веригите по 25 лв. Май от там ще се купува

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#9

(2023-03-29, 17:32:48)valthebald написа:  
Има доста варианти не emag, как да зная, че работи или не с s23?
Някой вече купи адаптер,  който сигурно работи?
Погледни този пост на @milss ,там има доста полезна информация.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1723998

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • valthebald
Цитирай
#10

Аз имам един марков преходник. Довечера ще направя тест дали пасва с телефона и ще ви кажа как е с него звукът. Smile
Цитирай
#11

Защо не си вземете оригинален преходник от офис на А1 или Йетел? Там са по 19.99, само че обикновено са навряни някъде и трябва да се рови по стелажите.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#12

Моя не става, не че ми трябва, но е жалко с чипченца да се ограничават възможностите на телефона и да се отнема свободата на избор.. Нагризана политика!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)