Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може ли EON Mobile да се пусне на TVbox или SmartTV?
#1

Здравейте,
активираха ми услуга EON Mobile, която няма да ползвам на телефона, но бих могъл да я ползвам на домашен телевизор. Първият опит да я пусна на телевизор беше неуспешна. Явно проверява нещо и се стартира програма за ТВ, която се активира по различен начин.
Има ли как да се подкара или да не си губя времето?
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам търси симкарта, а такава тв-то няма. Пробвай да я прехвърлиш/споделиш от телефона.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

(2023-04-17, 16:36:47)pepy1 написа:  Предполагам търси симкарта, а такава тв-то няма. Пробвай да я прехвърлиш/споделиш от телефона.
Искрено ме разсмя... Никаква карта не трябва, а подходящ хардуер и rom/firmware. Мобилното приложение е за таблети и смарт телефони, което се активира с потребителско име и парола, докато смарт тв устройствата най-общо, в това число и боксове/стикове, със сертификати за АТВ, искат въвеждане на активационен код в портала или приложението на Виваком. Ако телевизорът е с Андроид ТВ можеш да кастваш през мобилното приложение от телефона на екрана на тв чрез Гугъл хромкаст.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Мобилната версия може да се гледа през браузер на ТВто , не е удобно но работи. Аз лично ползвам TVBRO.
Цитирай
#5

Благодаря за отговорите, ще видя как става през браузер, но подозирам, че няма да е практично.
Няма ли някакъв емулатор на мбилно устройство Smile
Цитирай
#6

Най-удобно през хромкаст. НО понякога насича. Правил съм тестове на едно и също място, с една и съща техника. А1 върви, Еон накъсва
Цитирай
#7

Накъсва от нета, няма друга причина. Преди да станат еон, нямаха кастване, сега имат, взех че пробвах - работи.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Не е от нета. На 2 различни места е пробвано. Може да са имали временен проблем. Както и да е. Това е единствения приемлив вариант за гледане
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)