Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTube ReVanced - мнения, въпроси, проблеми, съвети, решения и др.
#1

[Изображение: download-youtube-revanced-apk-latest-ver...droid.webp]

YouTube ReVanced е безплатен персонализиран клиент на YouTube, който служи за замяна на прекратения YouTube Vanced, като предоставя на потребителите подобни функции на приложението и други допълнителни режими.
YouTube ReVanced е снабден с множество функции, повечето от които са подобни на предшественика му YouTube Vanced. Можете да възпроизвеждате музика във фонов режим, докато преглеждате други приложения, да върнете броя на неприязънта към YouTube, която е била премахната от платформата, да персонализирате собствената си скорост на възпроизвеждане, да деактивирате рекламите и да премахнете спонсорираните сегменти, наред с други вълнуващи функции. Въпреки че има много други алтернативи на YouTube, ReVanced APK показа достатъчно потенциал, като предостави на потребителите основни функции на YouTube Premium и невероятно изживяване при стрийминг с включените различни кръпки.
За повече информация и начин за инсталиране: https://revanced.io/#How_to_Install_YouT...ed_Android

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз само свалих РеВансед и си тръгна с моя акаунт??

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#3

Не работи , има реклами . Може би трябва да е руутнат телефона .
Цитирай
#4

(2023-04-18, 13:36:47)drakkar написа:  Не работи , има реклами . Може би трябва да е руутнат телефона .

Не знам къде ги видя тези реклами. Инсталирах го преди малко и съм отворил поне 10 видеа (на случаен принцип) - никъде, грам реклама не се е показала.
Цитирай
#5

15та минута гледам клип вече, и никаква реклама и при мен?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#6

Понеже и аз го ползвах за известно време (сега пак ще продължа да го ползвам Smile )но го бях изтеглил от сайт който уж е техен,но ме контрираха,че от Github е официален сайт,та да знаете.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1732823

Huawei P30
Цитирай
#7

(2023-04-18, 13:36:47)drakkar написа:  Не работи , има реклами . Може би трябва да е руутнат телефона .

Деинсталирах го , нова инсталация и засега работи .
Цитирай
#8

Сваляте MicroG първо и след това Revnaced. Като свалите Revanced чуквате на човечето горе вдясно, то ви отвежда в MicroG, въвеждате си Гугъл акаунта и паролата. След това би трябвало да виждате вече вашите неща.

Edit: ако досега сте ползвали Vanced, направо слагайте ReVanced и се логвайте.
Ако ползвате по-стари устройства, ReVanced работи от андроид 8 нагоре.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#9

Вариант е и Pure Tuber - също блокира рекламите, има го безплатно в маркета и се вписвате директно с акаунта си в приложението. Няма нужда от допълнителен сървиз като Micro G, който при мен работи постоянно и точи доста батерия.
Цитирай
#10

При инсталиране на Pure Tuber, изтеглен от сайта им, ми показва , че има вирус . Този от гугъл плея четох, че е с орязани функции, сигурно са му орязали вируса Smile


Цитирай
#11

Достоен заместник на vanced да видим докога

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#12

Работи , но ми се струва ,че има няколко милисекунди забавяне , което го нямах при Vancenda ,какво ще кажете ? Не върви толкова мазно , както със старото ... При пускане на видео ,когато минимизирам да се скрие видеото , но да върви звук се появява спиране за части от секундата .
Цитирай
#13

Работи напълно нормално, без засечки, с всички функции. Тествахме на три различни телефона, от слаби до силни процесори с андроид от 11 до 13.
Нужни са малко подготовка и малко повече внимание при избиране на пачовете. Поради многото питанки, ще опиша инсталацията набързо. Отнема около 5 минути и от нашия опит работи добре без особени проблеми (бъгове разбира се не са изключени предвид характера на проекта).

Процедурата е за устройства БЕЗ root.

- Както и с Vanced е нужно заводското приложение на YT да е деактивирано. За по-сигурно е добре първо да се премахнат всичките му ъпдейти и след това да се деактивира.

- Ако сте били с Vanced досега е най-добре да се премахне всичко свързано с приложението. Премахване на самото приложение, премахване на MicroG акаунта от настройките на телефона (обичайно е в Settings->User Accounts), премахване на самото MicroG приложение. Ако е скрито от App Drawer, може да го намерите в Settiings->Apps (App Management), може да се наложи да се зададе и Show System apps (зависи от телефона, версията на Андроид и самите настройки на MicroG.

- За инсталирането на Revanced са нужни:
*MicroG - https://github.com/TeamVanced/VancedMicroG/releases
*Revanced Manager - https://github.com/revanced/revanced-manager/releases
*Настоящата към момента поддържанана версия на Youtube приложението. Към днешна дата е YouTube 18.15.40 (променя се често). Текущата версия може да бъде видяна в Revanced Manager (показано в скриншота по-надолу). APK файла може да свалите от предпочитания си източник, аз ползвах APK Mirror.
Важно е да бъде свален APK файла, не Bundle файла.
[Изображение: PiTWn1g.png]
След като са почистени остатъците от Vanced се започва с:
- Инсталирането на MicroG.
- Инсталирането на Revanced Manager
Важно е да са в този ред. Възможно е да изискват потвърждение за инсталиране, както и разрешение за инсталиране на приложения (по обясними причини). Ние получихме и предупреждение от Play Protect за непознато приложение (и асоциираните с него рискове). Бутонът за инсталиране може да е скрит в Details  прозореца на Play Protect. При нас беше Install Anyway, в зависимост от вашата версия на Андроид, може да пише нещо друго или да изглежда по друг начин.
[Изображение: LiZTcWJ.png]
- В Revanced Manager се избира Patcher -> Select Application -> Youtube (тук се вижда и поддържаната версия на YT APK файла) -> Select From Storage (изисква разрешение за достъп до storage на телефона).
- Избира се сваленият Youtube APK файл и се преминава към избиране на желаните функции (Patches).
[Изображение: 9oEe5z7.png]
За да бъдат избегнати възможно най-голям брой бъгове и проблеми е препоръчително да се изберат колкото се може ПО-МАЛКО допълнителни функции и козметични промени.
Return Dislike и SponsorBlock често създават проблеми (забавяния, накъсвания), работят на базата на външни функции/сървъри и тн, които често оказват нежелани резултати. Тях спирам задължително.

Задължителни/Препоръчителни са Spoof App Version, Spoof Signature Verification, Vanced MicroG Support и Client Spoof. Отбелязани са по подразбиране и е добре да не бъдат изключвани. - Избира се Patch. Следва компилиране на приложението, отнема различно време в зависимост от устройството ви. На относително стария Nord се компилира за около 3 минути. Процесът завършва с избиране на бутона Install - задължително от тук, в противен случай очаквайте проблеми[Изображение: zoKRxFZ.png]

Това е в общи линии, няма нищо сложно. Всичко, което пробвахме работи нормално, няма засечки, лагове и забавяния. Работят автоматичният плейбек във фийда, captions, плейбека на заден план и в PiP, избора на качество, контроли на плеъра, коментари, лайкове, share, save to watch later и плейлисти и тн. Успех на всички.

Молба към @hazART да премахне линка към потенциално опасния сайт в първия пост в темата.
https://www.virustotal.com/gui/url/6f073...8cd95d28b2
Цитирай
#14

Не знам, защо се предлагат такива съмнителни линкове, след като си има официални такива за приложението: Youtube ReVanced

 
Цитирай
#15

Много сложна инсталация колега, от сайта се тегли АПК файла и от самото приложение после може да си спираш ненужните функции, а ако си имал microg с вкаран акаунт просто инсталираш revanced и всичко си тръгва
Ето го и сайта https://revanced.io/
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#16

(2023-05-01, 19:22:01)Andon0v написа:  Ето го и сайта******
Ами същия линк е, който е и в началото на темата: блокира се като потенциално опасен сайт.

 
Цитирай
#17

Тези сайтове ползвайте на собствен риск. Проектът има една официална страница и тя е https://github.com/revanced
Там са всички разработвани проекти, там може да разгледате сорс кода, там може да проверите за бъгове и отстраняването им, там може да контактувате с разработчиците. Всеки друг сайт, който разпространява готови apk файлове, е ненадежден.

Virustotal не е най-надежният инструмент, но поне вече започнаха да засичат тези съмнителни сайтове, които поствате доста небрежно.
https://www.virustotal.com/gui/url/6f073...8cd95d28b2

@Andon0v ако 3-4 минути четене, и 5 минути инсталиране ти се виждат сложно е по-скоро твой проблем. Описал съм всичко максимално подробно, за да може тези, които искат да ползват приложението, да го направят по възможно най-безпроблемния и лесен начин.
Цитирай
#18

Сайта който съм пратил тегли от гитхъб не знам кое му е опасното, можеш да видиш какъв линк тегли.. и да няма нужда от тия допълнителни стъпки при положение, че може да се мине за 10 секунди Smile

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#19

(2023-05-01, 19:45:43)Andon0v написа:  Сайта който съм пратил тегли от  гитхъб не знам кое му е опасното, можеш да видиш какъв линк тегли.. 
И аз не знам, кое му е опасното...


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#20

Разгледай сайта, прочети ЧЗВ, ето и репо-то а създателя https://github.com/j-hc/revanced-magisk-module

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#21

s23 ultra ползвам и мога да ви кажа ,че след чиста инсталация и т.н всичко работи , но има леко забавяне от секунда при стартиране на видеата .
Цитирай
#22

Имам проблем с автоматичното пускане на следващото видео.
Уж навсякъде е настроено да започне ново видео след като свърши предишното, но не става.... или спира или тръгва пак същото

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

......
Цитирай
#23

Автоматичния превод на субтитри няма български. И в самата апликация youtube също няма български. Ако се отвари youtube през браузър обаче има български.
Може ли да се добави превод на български в приложението.
Цитирай
#24

Някой има ли идея, защо не тръгва revanced-a? Инсталирах по описанието. Даже 3 пъти го трих и качвах наново, но...
Телефона е xiaomi mi a2 lite с андроид 10.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#25

Пробвай да го свалиш и инсталираш от линка на Andon0v. На мен ми направи впечатление, че apk, която сам генерирах е 150МБ, а от линка - 98МБ. Еднакви версии със всичко по подразбиране. Също така нямам история на търсенето и при 2те. Останалото като че ли работи.

Едит: сега видях, че и оригиналиа ютуб ти е активен. Пробвай да го махнеш/деактивираш.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)