Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте онлайн телевизия с връщане
#1

Здравейте, имам ЕОН и става, но като цяло имам и къща, на която искам да гледам ТВ. Имам интернет, но на еон-а използвам и допълнителната опция за още един ТВ с код, който се взима от сайта на виваком и няма опция за още. Затова търся някаква друга телевизия, а и еона стана много скъп, за 4 телевизора плащаме почти 50лв. Гледах разни сайтове с онлайн телевизии, но някои искат допълнителни устройства. Имам ТВ с андроид в къщата и искам да гледам на него чрез приложение. Имам булсатком и той работи, но там не може да се връща, а се гледа само в реално време. Не търся безплатно, ще си плащам абонамента, стига да си заслужава. Ако има вариант да се гледа на повече устройства може да махна еон-а и да гледам навсякъде само въпросната телевизия. Като цяло нямам и кой знае какви претенции за програми - някакъв основен пакет ми върши работа. Хареса ми нетера и ги питах, но ми казаха че за БГ не можело да се гледа почти нищо и било предимно за чужбина. Ако знаете и сте тествали някоя услуга, ще съм благодарен да споделите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Йетел вече имат телевизия и може да се гледа на до пет екрана. Всичко е безжично по 5G връзка - разгледай им портфолиото, ако те устройва.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

По=евтино ще ти излезе да си поръчаш още едно приложение.

Или питаш с, какво да смениш еон-а.

Без обвързващи договори се сещам само за:

RN-TV
Tplay
Цитирай
#4

Йетел няма ли да искат да съм на техен интернет, защото аз там имам друг и съм доволен от него, а на йетел покритието не е много добро. RN-TV и Tplay ще ги прегледам, благодаря. Като цяло идеята ми не е да е без договор, просто да става за поне 4-5 устройства, да може да се връща на запис и да работи на всички интернет доставчици.
Цитирай
#5

(2023-04-25, 14:56:44)mvmrik написа:  Йетел няма ли да искат да съм на техен интернет, защото аз там имам друг и съм доволен от него, а на йетел покритието не е много добро. RN-TV и Tplay ще ги прегледам, благодаря. Като цяло идеята ми не е да е без договор, просто да става за поне 4-5 устройства, да може да се връща на запис и да работи на всички интернет доставчици.
Няма ограничение за доставчик при Йетел - питал съм изрично. Трети и последващ екран се таксуват по четири лЪва.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Виж и elemental . tv , преди доста ги ползвах от БГ и чужбина. В сайта им пише ,че е за чужбина само но си бачка без проблеми и в БГ.
Цитирай
#7

Playtv . bg - Може да тестваш безплатно и ако ти хареса да се абонираш. С един абонамент до 4 телевизора.

P.S. Сега гледам, че колегата по-горе я е споменал

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Playtv ми хареса, ще тествам безплатния период. Благодаря и за другите предложения, ще ги прегледам и тях.
Цитирай
#9

Вижте и tivi . bg
Цитирай
#10

Tivi.bg не работи директно на андроид устройства. Трябва да се инсталира и настрои емулатор на сеттопбокс. Всичките им работещи устройства в даден момент трябва да са зад едно IP. T-play дават до 4 работещи устройства, всяко от тях може да е на различен доставчик и са без договор. При предплащане на 100 лева се гледа практически всичко за една година напред. Каналите който не вървят са дискъвъри, HBO и CINEMAX. Връщането назад обаче само за 24 часа.
Цитирай
#11

(2023-04-26, 05:22:23)veskovalkov написа:  Връщането назад обаче само за 24 часа.

В сайта им виждам, че пише:
  1. Връщане назад - Контролирате времето чрез запис и връщане на програмите от 15 секунди до 168 часа назад.
  2. Спиране на пауза - Използвайте функцията PAUSE независимо дали гледате в реално време или на запис.
  3. 7 дни архив - с tPLAY гледате ТВ съдържание до 7 дни назад
Третата точка не означава ли, че може 1 седмица назад? Може би не за всичко, на Виваком също не може да се връщат всички програми и някои са с по-малък период. Тези дни ще го тествам, защото вчера проверих и еона ми е до август месец и със сигурност няма да го продължа.
Цитирай
#12

Ами и аз съм го чел това ама реално отначало архива назад беше седмица а после малко по малко се сви и в момента е денонощие. Платих им година напред в края на януари. В момента в приложението им има списък на програмите назад за по дълъг период но тези от повече от денонощие са сиви в списъка и не тръгват. Иначе нямам особенни забележки, най малкото защото диемите и макс спорт за 8,33 лева на месец си е далавера.
Цитирай
#13

Пуснах за tplay за проба .. Как се превключват каналите?
Едит: разбрах

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
Цитирай
#14

(2023-04-26, 05:22:23)veskovalkov написа:  Tivi.bg не работи директно на андроид устройства. Трябва да се инсталира и настрои емулатор на сеттопбокс. Всичките им работещи устройства в даден момент трябва да са зад едно IP. T-play дават до 4 работещи устройства, всяко от тях може да е  на различен доставчик и са без договор. При предплащане на 100 лева се гледа практически всичко за една година напред. Каналите който не вървят са дискъвъри, HBO и CINEMAX. Връщането назад обаче само за 24 часа.

Tivi.bg става и на андроид. С приложения, подобно на другите абонаменти споменати тук. Гледал съм на телефона, става, но не е идеално.
След като вдигнаха цените обаче не са добър вариант, а и трявба да се плаща за допълнителни устройства. MAG устройствата са скъпи и имат доста бъгове. Моето прегрява и позацепва, отвреме навреме губи връзка с интернет, въпреки че е на кабел. Ползвам услугата единствено, защото ми предоставят условията отпреди 4-5 години, като бонус за стари клиенти.

Благодаря за инфото относно Playtv, нямах представа че изобщо съществуват, промо условията са добра оферта.
Цитирай
#15

Playtv си го инсталирах вчера на телевизора и тествах безплатния вариант. На пръв поглед е почти същото като ЕОН. Единствено превъртането може да е проблем, защото наистина доколкото видях може 1-2 дни назад да се връща, но за мен и това не е нещо толкова важно. Аз по принцип искам превъртане най-вече за да не чакам точен час, за ад гледам дадено предаване, а да мога да си го пусна като се прибера. Също така това спасява от рекламите и винаги като гледам нещо на живо чакам 15-20 минути и го пускам след това, за да ги превъртам. Така че 1-2 дни назад са ми предостатъчни.

Нещо друго ми се стори странно. Например имат пакет за 14лв, който доколкото разбрах е за 3 месеца и след това всеки месец се плащат по 14. Отделно имат и пакет със спортните канали за 12лв, но в същото време виждам промо пакет за 100лв за 1 година, в който е включено всичко, дори и спортните, а това означава че излиза по около 8лв на месец. Това нещо реално ли е, защото всеки би купил такъв пакет. Вярно, че се дават 100лв накуп, но не мисля че е голям проблем.
Цитирай
#16

Аз вчера се хайпнах и се абонирах за 1 година за 100 лв. Мога да потвърдя че има Диемите спорт и Макс спорт. Няма Дискавъри, Евроспорт и Фууд Нетуърк.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

(2023-04-27, 18:01:33)BlackBone написа:  Аз вчера се хайпнах и се абонирах за 1 година за 100 лв. Мога да потвърдя че има Диемите спорт и Макс спорт. Няма Дискавъри, Евроспорт и Фууд Нетуърк.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
А hbo и cinemax?

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
Цитирай
#18

Няма HBO и cinemax в тоя план.
Цитирай
#19

(2023-04-28, 07:11:03)Smakl написа:  А hbo и cinemax?

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
Аз ползвам filmplus. Там си има всичко.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Бих искал да ползвам tPlay с външен плеър. Освен потребителско име и парола, някой знае ли какъв адрес трябва да се напише в TVbox. Пробвах различни варианти като tplay.bg tv.tplay.bg box.tplay.bg но винаги ми дава грешка и не мога да се логна.
Цитирай
#21

Имат 2 различни абонамента. Единият който не съм го пробвал е с регистриран e-mail адрес и парола а другия който ползвам е с абонаментен номер и 6-цифрен код за парола за вход. Да не греша но двата вида абонамент се пускат с различни приложения - за e-mail -а е 'бялото' а за това с абонаментен номер е 'черно'.
Цитирай
#22

(2024-01-25, 13:39:33)veskovalkov написа:  Имат 2 различни абонамента. Единият който не съм го пробвал е с регистриран e-mail адрес и парола а другия който ползвам е с абонаментен номер и 6-цифрен код за парола за вход. Да не греша но двата вида абонамент се пускат с различни приложения - за e-mail -а е 'бялото' а за това с абонаментен номер е 'черно'.

Аз ползвам цифров код и парола да се логна, но това през тяхното приложение, а аз искам с друга iptv програма да се логна.
Цитирай
#23

До колкото съм запознат не става,става само чрез тяхното приложение!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)