Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Health
#1

Здравейте, караме колело с един приятел и естествено сме със смарт часовник watch gt 2 и watch gt 2 Pro. И на телефоните ползваме Huawei Health. Той е с iphone, а аз съм с Poco f2 pro.. При тренировка неговият iphone му напомня на всеки километър на БГ език, а моя е на английски. Това до настройка ли е, че никъде не открих такава или тези тъпи телефони(iphone) са привелигеровани.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че зависи от езика на телефона, моят е на Ен и ми плямпа на Ен. А са една марка, видно...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Е моят е на БГ, но си говори на Английски.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#4

Смених езика на Тел на БГ, смени езика на часовника, но си продължи на Ен с плямпането. Засега не намирам в Нета процедура. може би трябва да се питат директно хубавейците.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Както и да е, примирил съм се. Просто реших да попитам защото исках да разбера има лякой представа защо "ябълките" са облагодетелствани.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#6

Ползвам апликацията със часовник който рядко ползвах honor magic 2 и миналата седмица реших да започна да го ползвам на работа, но като влезна в апликацията тя постоянно примигва и трябва да натисна за нещо няколко пъти. Опитах се да ползвам honor health app но изобщо не намира часовника, та се питах дали двете апликации са идентични и дали ще успея да свържа часовника по някакъв начин с honor app-а?

Sent from my M2102J2SC using Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)