Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвети за S23 ultra?
#1

Здравейте, колеги! Smile
От много дълго време не бях влизал тук. Надявам се да сте добре... Smile
От вчера съм горд собственик на S23 ultra 512GB и в момента прехвърлявам файловете от стария си телефон. Още при самото включване реших да направя това и не съм пипал нищо (все още).
Някой може ли да ми даде съвети, с които мога да пестя батерията, да работи по-бързо и всеподобни?
Бих бил много благодарен на всеки отзовал се.

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Аксесоари
#2

Честито за телефона, но с най-голямото ми уважение:
Има си тема и за нови собственици
Има си тема и за батерия
Каква е идеята на твоята нова? Да се даде всичко на куп наново за да не ги потърсиш и прочетеш?

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • g1kata, OrcaBG
#3

(2023-05-12, 10:44:26)OGIER написа:  Честито за телефона, но с най-голямото ми уважение:
Има си тема и за нови собственици
Има си тема и за батерия
Каква е идеята на твоята нова? Да се даде всичко на куп наново за да не ги потърсиш и прочетеш?

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

И с моето най-голямо уважение - не ми е това целта. Smile
Тъкмо сега преглеждам и чета темите.

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
#4

@OrcaBG честито и добре дошъл в клуба, съгласен съм с колегата @OGIER темата е напълно излишна, има много инфо за всичко , просто трябва да почетеш. Само ще добавя , че ако клонираш през смарт суич може да имаш проблем с някой приложения и дрейн на батерията, препоръчвам чиста настройка и ръчно инсталиране на приложенията. Медията можеш да я свалиш на компа и да я прехвърлиш с копи-пейст.
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • OrcaBG
#5

Честито за новата придобивка. Може и Smart Switch да се ползва, просто махаш всички отметки и си оставяш Документи, Снимки, Файлове, Указател и т.н. без Приложения и Настройки на телефона. Аз така го направих и всичко си беше ок. Не е нужно през компютър, че после пак на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)