Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвети за избор на нов телефон
#26

Лек ъпдейт докато мине време за заплата.

Засега съм се спрял на:
Poco x5 pro
(Може би и Poco F5 също ама още не е излязъл и нз дали ще е мн скъп)
Oneplus nord ce 3 lite

От седмици проучвам телефоните и само тези като цяло ми харесват за моя тип употреба.

Преди щях да избера Samsung Galaxy A34 или A54, но благодарение на един user във форума ми обесени за кодека на телефоните и техната съвместимост със различни видове кодек на слушалки.
За жалост и двата модела на Самсунг ( Че дори и S23 серията) поддържат само AAC codec за слушане на музика. Доколкото разбрах това е най ниското качество на кодек.
Затова след преглед на кодеците само тези два модела ми допадът.

Аз пак казвам. Телефона ще го ползвам най вече за слушане на музика и гледане на филми, сериали и тн. на него. Игри най вероятно няма да играя понеже не съм геймър.

И някой модели на Sony ми харесаха ама много високи цени, пък дори и един charger да не сложат за такава цена. Тц Тц.
Цитирай
Аксесоари
#27

Препоръчвам ти Huawei. Смартфоните им са много добри. Лично аз ползвам Nova 10 - много хубав телефон, със страхотна камера. Също така AppGallery са го ъпдейтнали драстчно и в момента няма проблеми в него. Сега ми харесва да слушам подкастове от Youtube, което преди беше невъзможно.
Цитирай
#28

(2023-05-28, 10:08:54)KonstantinMarkov написа:  Препоръчвам ти Huawei. Смартфоните им са много добри. Лично аз ползвам Nova 10 - много хубав телефон, със страхотна камера. Също така AppGallery са го ъпдейтнали драстчно и в момента няма проблеми в него. Сега ми харесва да слушам подкастове от Youtube, което преди беше невъзможно.

Като цяло повечето пъти като съм имал телефон е били на huawei. Даже сега съм на honor 20 lite, който беше (така мисля или още е) подбран на huawei. Ама откакто се скараха с гугъл и да ползват техните услуги съм се въздържал да си купя нов от хуауей. Като цяло трудно ли да си изтеглиш вс приложения на него?или е невъзможно? 
Цитирай
#29

Щом си фен на Хуавей,разгледай моделите на Хонор-имат си гугъл услуги.
[-] 3 потребители изказват благодарност на retyrn за това мнение:
  • jhoro, Victormihov, VMAndroid28
Цитирай
#30

Аз даже в момента пиша с Honor 20 lite. Имам го от януари 2020. И мога да кажа че е издръжлив. Само където вече остаря и почна да забива и да му пада батерията много лесно. Иначе не е мръдна. А колко пъти съм го изпускал (не нарочно де) и на твърда повърхност, и от високо и ниско. Даже падна в една кова с малко вода. Изтръсках го и нищо му няма. Тов беше преди години. След гава с кофата си го пазя много повече.
Цитирай
#31

В края на крайщата се спрях между Honor 70 или 90. Чакам да пуснат 90 ( и дано 90 pro) глобално и веднага го купувам.
Цитирай
#32

Има и други интересни предстоящи модели. Nothing Phone (2) на 11.07 .. Realme GT 3 вече представен. OnePlus Nord 3 скоро.
Цитирай
#33

OnePlus Nord 3 вече се предлага на пазара.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)