Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Изтекоха снимки на HTC U23 Pro преди премиерата
#1


 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • ronnie72, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

Много се надявам да влязат пак в играта. Въпреки, че в момента не изпозлвам андроид, често се замислям, че ако реша да се върна, единственият ми вариант е Pixel. Абсолютно нищо други не ми допада, което е на пазара а и изборът от марки не е особено богат.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#3

Няма как да се върнат в играта. В момента са на изкуствено дишане и пускат по някой модел нисък или среден клас за локална употреба, не се предлагат никъде, освен може би в Тайван. U23 Pro е в най-добрия случай среднобюджетник, а не флагман. Жалко, навремето бяха много готини и може би любимият ми смартфон производител. Поредица грешни решения през годините ги докараха до тук...
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#4

(2023-05-17, 13:39:31)whitehart написа:  ... U23 Pro е в най-добрия случай среднобюджетник ...

За съжаление, точно това показват и характеристиките Не е ясно как ще се държи Snapdragon 7 Gen 1, но с тази батерийка от 4600 mAh, ако системата не е супер оптимизирана (не се споменава дали ще е чист А13 или някаква фирмена разработка), зор ще изкарва и 1 ден. И с тия 550 евро някак не ги виждам да се харчат при наличието на толкова много подобни модели.
Цитирай
#5

1 говорител ?!?! А едно време бяха еталон за звук, заедно с LG...

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#6

Няма вечна фирма на този свят. И Епъл бяха на вълната на смартфон индустрията, днес правят сериали и филми.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

А ма са им готини... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Вече и официално представен

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)