Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся приложение за галерия съдържащо определена функционалност
#1
Question 

Здравейте,

Търся приложение за галерия, което да съдържа една специфична функционалност, която се среща при стоковата галерия на Huawei (P30 Pro и подобните). В какво се състои тя - отваряте стоковата галерия -> натискате и задържате над коя да е снимка > появява се възможнос за маркиране на снимки > маркирате да кажем 3 (количеството е без значение) > докато сте още в този режим, на всеки тъмбнейл, в горния ляв ъгъл има възможност за увеличаване (преглед) на снимката. Точно тази фунционалност търся. Тъй като в Play store-а (AppGallery) има доволно много приложения и очевидно не мога да ги инсталирам всичките и да пробвам една по едно, то моля ако някой е ползвал такава галерия, да каже име. Ако все пак не сте ме разбрали какво питам, моля погледнете видеото, в което илюстрирам функционалността, която търся.
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Gallery има същата функционалност, но не знам с какъв телефон си. Преди я имаше в плей стора...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

(2023-05-27, 15:00:54)stenlius написа:  Samsung Gallery има същата функционалност, но не знам с какъв телефон си. Преди я имаше в плей стора...

Благодаря за информацията! Иначе, не става въпрос за мен, а за мой приятел - той наскоро смени Huawei P30 Lite с Motorola G72 и съответно му липсваше тази функция. А иначе, може ли да помоля за точното име в PlayStore-а и най-вече - как ѝ изглежда иконата?
Цитирай
#4

Сега проверих, премахнат е апа. Има го само в Galaxy store. Може да видите по сайтове като apkmirror или aptoide дали е достъпен файла. Ако не зависи от фреймуърка на Самсунг - твоят човек би трябвало да може да го инсталира на Моторолата.[Изображение: e8b10af650046af98b7007d1ed24b2e8.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#5

Тази галерия има същата функция,задържаш-като се маркира пак докосваш снимката за да стане голяма,може и да се маркират вече като са големи.
https://play.google.com/store/apps/detai...otogallery

Huawei P30
Цитирай
#6

(2023-05-27, 17:46:28)stenlius написа:  Сега проверих, премахнат е апа. Има го само в Galaxy store. Може да видите по сайтове като apkmirror или aptoide дали е достъпен файла. Ако не зависи от фреймуърка на Самсунг - твоят човек би трябвало да може да го инсталира на Моторолата.[Изображение: e8b10af650046af98b7007d1ed24b2e8.jpg]
Свалил е галерията от някъде - не става, дава грешка.

(2023-05-27, 19:10:44)DoryanY написа:  Тази галерия има същата функция,задържаш-като се маркира пак докосваш снимката за да стане голяма,може и да се маркират вече като са големи.
https://play.google.com/store/apps/detai...otogallery

Сега, може да звуча нахално, но дали има някое, което е без реклами? Или поне да има Pro-версия, която да може да се купи. Че с тия реклами е супер изнервящо.
Цитирай
#7

Освен това-с тази функция,не можах да намеря,успех.

Huawei P30
Цитирай
#8

Gallery апа на Xiaomi е по този начин, който търсиш. Но не знам да го има във Google play. Освен да опиташ да потърсиш apk от друго място. А и дали ще тръгне на неговия телефон е друга бира.

Sent from my 22081212UG using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)