Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на S10+ AT&T версия
#1

Телефона е купуван от Америка, от Амазон, като AT&T unlocked. Но не се ъпдейтва. Все още е с андроид 9. Може ли да ми посочите файл за сваляне, с който да му инсталирам последния андроид за модела? Андроид 12 мисля е последния ъпдейт за този телефон. Каквато информация ви е нужна, ще я снимам.

[Изображение: Screenshot-20190102-000342-Settings.jpg]

[Изображение: Screenshot-20230530-175920-Settings.jpg]

За да се ъпдейтне нормално, трябва да в мрежата на ат&т, което няма как да стане вече. Ще го флашна през Один, само да намеря правилния фърмуеар. Не държа да е на ат&т, ако има необвързана към оператор версия, още по-добре.

p.s. Успях да намеря андроид 12 и го флашнах успешно, но пак на AT&T. Ако някой ми намери свободна версия за америка, ще пробвам и с нея.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
Аксесоари
#2

Последния ъпдейт е преди месец и наистина е на Андроид 12.
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy.../#SM-G975U
Инсталират се ъпдейти през Downlload Mode и програма Odin.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Не мисля, че можеш да флашеш друга версия. Обикновено води до "брик". Само с Custom ROM би трябвало да може небрандиран да сложиш. Все пак @"Чо Smile" може да даде повече информация.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

С къстъм ром не ми се занимава, оригиналния не е лош. След флашването почистих с програма всички приложения на АТТ и доста на самсунг (общо над 40), засега телефона си работи коректно.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
#5

Това ти е най-добрия вариант. Можеш да смениш и лаунчъра, като финална стъпка, ако този нещо те дразни.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Благодаря. Лаунчъра беше първото което смених. Аз няма да го ползвам, на сина ми е стария телефон. Исках да го ъпдейтна до последно, защото с андроид 9 е непродаваем.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)