Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ с Honor Magic5 за бързо набиране
#1

Закупих телефон Honor Magic5 Lite и имам лек пролем или по-скоро бъг, чудя се дали е софтуерно или е от самият модел на телефона. Искам да сложа на екрана опцията за бързо набиране, влизам в карти, намирам иконката за бързото набиране, прилагам желания контакт и иконката ми е на дисплея, звъня и няма проблем, ОБАЧЕ решавам да инсталирам вайбър, позволявам всичките желани от него синхронизаций: микрофон, контакти и мултимедия, до тук всичко е супер, връщам се към дисплея и решавам да набера Баща ми, след което това не се случва директно както съм го задал, а ме праща във вайбър. АКО някой има обяснене, ще се радвам да помогне.  Smile

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Избери в настройките приложение за набиране по подразбиране да е телефон.
Цитирай
#3

(2023-06-04, 12:17:28)retyrn написа:  Избери в настройките приложение за набиране по подразбиране да е телефон.

Не мога да намеря в настройките такава опция.За набиране нищо не излиза.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#4

Влизаш в приложения от настройките и търсиш приложения по подразбиране или влизаш в приложението телефон и в неговите настройки даваш да е по подразбиране.За съжаление нямам Хонор/Хуавей под ръка и давам насоки спрямо мойте телефони.Друг вариянт - деинсталираш вайбър и инсталираш наново като внимателно четеш какви разрешения му даваш.
Цитирай
#5

При Huawei е настройки-приложения(не се отварят приложенията) там са подредени-приложения по подразбиране.Но освен ако има друго приложение за телефон,тогава може да се избира Viber не е сред тях.При мен на П30 като се добави пряк път на контакт,се отваря чата на него.За проба може да опиташ в търсачката на настройки,напиши оптимизиране на батерията-маркираш на стрелката да излезнат всички,и направи вайбър да не се оптимизира,и другото е в настройки-приложения-на вайбър-да се изобразява върху всички приложения.Не знам дали ще проработи.

Пс.При нас има опция да се заключи дадено приложение в паметта,става като натиснеш да се покажат приложенията преди да ги изчистиш от паметта-издърпваш на долу и се появява катинарче,ето снимка,за по ясно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#6

Нищо не се получава.Рестартирах до заводски настройки,инсталирах няколко пъти вайбара,като внимавах за достъпа,но няма управия Bu

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)