Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telcast M40SE - зарежда само до 80%
#1

Здравейте, отскоро таблета не иска да се зареди повече от 80%. Свалих приложение някакво за статус на батерията - Health е Good. но като го сложа да зарежда излиза колко часа остава до 80% зареждане,не до 100% . Това ме навежда на мисълта,че има някакъв проблем с контрола на зареждане. Възможно ли е да от това,че в настройките на таблета  за батерията има battery saver ,който има три опции,мога да избера някоя от тях,но не мога да го изключа напълно ?


Прикачени файлове Миниатюри
           

CAT B15
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам, че е от лошия софтуер. Аз също имам някакъв Текласт. На него батерията се зарежда до 100,но после бързо пада до 1 процент и после кара поне още толкова докато изгасне. Не, че 3 часа на батерия са нещо де, ама като за без пари - толкова.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#3

Моят пък като се зареждаше до 100% не падаше бързо батерията ,но стигнеше ли до към 40-50% и се изключваше сам Smile Писах на официалния мейл на спорта им по въпроса за зареждането до 60%, отговориха ми да съм направил фактори ресет Big Grin



Sent from my Motorola Defy using Tapatalk

CAT B15
Цитирай
#4

(2023-06-07, 20:02:33)DaGa написа:  Здравейте, отскоро таблета не иска да се зареди повече от 80%. Свалих приложение някакво за статус на батерията - Health е Good. но като го сложа да зарежда излиза колко часа остава до 80% зареждане,не до 100% . Това ме навежда на мисълта,че има някакъв проблем с контрола на зареждане. Възможно ли е да от това,че в настройките на таблета  за батерията има battery saver ,който има три опции,мога да избера някоя от тях,но не мога да го изключа напълно ?

Тези 80% идват от приложението accubattery, но то не спира зареждането ,а само сигнализира при достигане на предварително зададения лимит . Като целта е да се увеличи експлоатационният живот на батерията.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#5

Въпроса е ,че и без приложението пак зарежда до толкова

Sent from my Motorola Defy using Tapatalk

CAT B15
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)