Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за едни TWS слушалки - Edifier W200T Mini, сякаш не се зареждат?
#1

Колеги, 
имам едно питане. Вземах си тези бюджетни слушалки тъй като са ми предимно за някои онлайн мероприятия а не искам кабели около мене но имам следния проблем.

Не виждам никакво копче на кейса за зареждане за да ги зарежда докато са в него, като ги свържа с кабела (нито от комплекта, нито с който да е друг) не светва нищо - нито някъде LED известие, че се зареждат, нито нищо. Нито мога да следя статуса на зареждане, нищо. Изобщо зареждат ли се? 

В инструкциите има само как се свързват, с което нямам проблем но не и как се зареждат. Гледах няколко ревюта но конкретно да покажат зареждане нямаше в нито едно.
Цитирай
Аксесоари
#2

https://play.google.com/store/apps/detai...t&hl=en_US Виж това приложение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Държах ги около час в кутията с кабел към лаптопа и са станали на 100% поне според това, което ми дава Android. Мерси за приложението, за съжаление Edifier са решили, че ниския им клас няма да се поддържа от това приложение и то не се поддържа. LED не виждам никъде по кутийката и дори не става ясно кога са станали на 100%, не става ясно и дали кутията ги зарежда и кога ако не са в зарядно заедно с него. Или аз съм изключително прост и нещо не мога да схвана, или тук просто няма нито бутон, нито елементарен LED. 60 лв. са, не 600, ама китайските реплики на AirPods за 20 лв. по китайските магазини или подлези имат дори по един LED...

Потресен съм. Не препоръчвам. Звука... OnePlus за тези цена звучат около 50 пъти по-добре, с повече бас и поне имат LED! Въпроса е, че са спортни (не TWS) около врата а на някои мероприятия просто няма как да имам такива неща около врата си и прибегнах до този вариант уж като марков в ниския диапазон. Уви, не - не препоръчвам. То ми е все тая за музиката им де, ама ако ще ги купувате за това - не, недейте. Звука е колкото на тия от по подлезите, буквално. Ама за това което ги купих - стават, за разговори и слушане на някакви срещи.
Цитирай
#4

(2023-06-09, 20:48:11)Ivanov_1994 написа:  Колеги, 
имам едно питане. Вземах си тези бюджетни слушалки тъй като са ми предимно за някои онлайн мероприятия а не искам кабели около мене но имам следния проблем.

Не виждам никакво копче на кейса за зареждане за да ги зарежда докато са в него, като ги свържа с кабела (нито от комплекта, нито с който да е друг) не светва нищо - нито някъде LED известие, че се зареждат, нито нищо. Нито мога да следя статуса на зареждане, нищо. Изобщо зареждат ли се? 

В инструкциите има само как се свързват, с което нямам проблем но не и как се зареждат. Гледах няколко ревюта но конкретно да покажат зареждане нямаше в нито едно.
Звучи като, че нямате яснота относно начина на зареждане на слушалките. Възможно е да има проблем със зареждането или да не разбирате правилно процедурата, която трябва да се извърши. Ето няколко стъпки, които бихте могли да опитате:

1. Проверете зарядното устройство: Уверете се, че използвате правилното зарядно устройство, което е предоставено със слушалките или е съвместимо с тях. Проверете дали зарядното устройство е включено в контакта и работи правилно.

2. Поставете слушалките в кейса: Уверете се, че слушалките са правилно поставени в кейса. Задръжте ги здраво и ги поставете в отделенията за слушалки в кейса. Уверете се, че контактите на слушалките правилно се съвпадат с контактите в кейса.

3. Проверете LED индикацията: След като поставите слушалките в кейса и свържете зарядното устройство, трябва да се появи LED индикация за зареждане. Това може да бъде светлина, която свети или мига на кейса или на самите слушалки. Ако не виждате такава индикация, опитайте да промените ъгъла на поставяне на слушалките в кейса или да ги преместите малко, за да се осигури правилна връзка.

4. Оставете ги да се зареждат: След като сте поставили слушалките в кейса и сте виждали LED индикация за зареждане, оставете ги да се зареждат за няколко часа. Обикновено е препоръчително да се зареждат поне 1-2 часа за пълно зареждане на батерията.

Ако следвате горепосочените стъпки и все още имате проблеми със зареждането, може да бъде полезно да се свържете с производителя или да се консултирате с техническа поддръжка за допълнителна помощ и указания,  специфични за модела.

[Изображение: 1x1.jpg]
Цитирай
#5

Ама то няма LED и няма копченце дори на кейса, което за сефте виждам, всички имат такова - тези не...

Явно се зареждат, по някакъв таен начин без индикация за каквото и да било...
Цитирай
#6

(2023-06-10, 21:41:16)Ivanov_1994 написа:  Ама то няма LED и няма копченце дори на кейса, което за сефте виждам, всички имат такова - тези не...

Явно се зареждат, по някакъв таен начин без индикация за каквото и да било...
Ако слушалките Ви нямат LED индикация или копче за зареждане на кейса, то е възможно да се зареждат автоматично, без да има явна индикация за процеса на зареждане. В такъв случай, е важно да ги оставите в кейса за определено време, за да се уверите, че батерията се зарежда. Процесът на зареждане обикновено отнема няколко часа.

Ако сте следвали указаните стъпки за поставяне на слушалките в кейса и свързване на зарядното устройство, и след това ги оставите да се зареждат за достатъчно дълго време, но все още сте в съмнение дали се зареждат, можете да изпробвате следното:

1. Извадете слушалките от кейса и проверете дали има някаква индикация за зареждане върху самите слушалки. Възможно е да има малка LED светлинка или индикация на батерията на самите слушалки, която показва статуса на зареждане.

2. Ако няма видима индикация, опитайте да използвате напълно заредените слушалки за няколко часа и вижте дали батерията ще издържи. Ако батерията на слушалките е заредена, те трябва да работят за определен период от време, преди да се изтощят.

Ако все още сте в съмнение относно зареждането на слушалките или имате проблеми, препоръчвам Ви да се свържете с производителя или техническата поддръжка на слушалките за допълнителна помощ и указания, специфични за модела, който притежавате.

[Изображение: 1x1.jpg]
Цитирай
#7

Ми явно така си работят, невидимо си се зареждат. Абе важното е, че се зареждат Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)