Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей на Samsung S23+
#1

Досега използвах S9+.Преди два дни взех 23+.Като гледам на стария ми телефон дисплея е с много по ярки и наситени цветове,включително и на тапета,който е един и същ.Не намирам настройка за по ярки цветове на самия телефон и дали има такава?
Цитирай
Аксесоари
#2

Вероятно тази настройка.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

@stoichkov8 просто дисплеите на 23 серията са по-добре калибрирани, старите модели са много по-изпържени от към цветове и в първия момент имаш чувството дисплея на 23ката е по-гаден, но е точно обратното, като му свикнеш ще разбереш , че е много по-естествен и приятен за работа, почти колкото на новите ябълки... Ползвай телефона 1-2 седмици и после хвани пак S9-ката , ще забележиш колко неестествено изпържени цветове има , ще те подразни, ще се чудиш как си ползвал толкова време, поне при мен беше така. Ярките изпържени цветове не означават по-добър дисплей (лично мнение).
[-] 2 потребители изказват благодарност на g1kata за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#4

Сега всичко ми изглежда много бледо човек и фейса и инстаграм абсолютно всичко в телефона.Мислиш ли че така е по добре и дали ще свикна?

И още нещо.На S9 ката като съм в указателя от дясно има буквите по дължина които мога да натисна и влизам в имената с натиснатата буква.Тук само точки.До настройка ли е?
Цитирай
#5

@stoichkov8 И при мен беше така, но свикнах... и когато хвана някое 20фе примерно , буквално ми се гади колко изпържени са му цветовете, честно ти казвам чудя се как съм ползвал такъв телефон... просто си свикнал с яко изпържения дисплей на S9ката. Относно указателя като почнеш да плъзкаш по точките излиза буквата, пак е въпрос на свикване Smile
Цитирай
#6

Много ти благодаря.И още нещо.Като си пусна клип заснет от камерата задължително тръгва без звук.Може ли да се промени това от настройки и ако е да от къде?
Цитирай
#7

По-добре да тръгва без звук и да си го пуснеш , отколкото да гръмне веднага.
Цитирай
#8

Кое приложение ползване за led нотификация,да сте доволни от него и да не гълта много батерия?Голям минус за мен е че няма такова нещо на S23
Цитирай
#9

Ползвам АОД при нова нотификация.
Цитирай
#10

(2023-06-13, 15:15:06)stoichkov8 написа:  Кое приложение ползване за led нотификация,да сте доволни от него и да не гълта много батерия?Голям минус за мен е че няма такова нещо на S23

Още от s10 използвам Awlays on edge, изтеглил съм някакъв .apk файл и всичко работи супер коректно.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#11

На S9 когато в указателя имам някой абонат със снимка тази снимка ми се появява и в дневника на повикванията когато има разговор с този абонат.При S23 в дневника излиза без снимка само в указателя.До настройка ли е?
Цитирай
#12

Аз за дисплея го оставих на natural и ми е много добре. Вивид мода беше сложен иначе по дифолт ама ми идва туу мъч и наистина се свиква btw... Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)