Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на смарт часовник
#1

Здравейте приятели,спрял съм се на три модела часовници,Samsung galaxy 5 pro,Huawei watch 4 pro и Huawei watch ultimate.Разгледал съм и трите(само външно,небяха активирани все още), в момента съм с Samsung galaxy watch 3,и съм доволен,като изключим батерията,която ме дразни с ежедневното си зареждане.Използвам устройствата си на макс,всичко включено почти без изключения.Не спортувам,така че спортните режими не са ми важни.Една от любимите ми функции на SGW 3 е always on дисплея,не харесвам черни дисплей.Та,моля,дайте ми плюсове и минуси на трита часовника,ако мненията са от реални ползватели още по добре.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy 5 pro vs Huawei 4 pro - основни разлики със самсунга може да се плаща, все едно с кредитна\дебитна карта (гугъл пей). Хаувея няма такава опция. Другото е че за самсунг има много повече приложения в маркета. Недостатъци на самсунг и в същото време плюсове на 4про - БАТЕРИЯТА. Ако искаш always on - Huawei! Поне ще го ползваш повече от ден преди да се наложи да го заредиш (минимум 7 дни). Другото което се сещам, че ако не си със самсунг телефон просто някой екстри на 5про няма да бачкат ( нз дали и при Huawei е така).

Huawei ultimate - next lvl изработка! Ако ултимейта имаше някаква опция за плащане, просто за мен това щеше да е ТОП часовник! Ако това не те вълнува и парите не са фактор - определено той е правилният избор!

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

С,Самсунг 22 ултра съм,но нещо не ме кефи много батерията на 5 про,ултимеита ми останаха очите по него,изглежда брутално,но пък в сравнение с 4 про е поорязан откъм функции.Не плащам през NFC,картите си стоят в портфейла.Благодаря за мнението,явно ще мисля още,все пак смятам да го ползвам 2-3 години.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#4

С Fold 4 съм. Имах Galaxy watch 5pro, Huawei watch 3, сега съм с ултимейта. Наистина е съвсем друго ниво. И функциите, които липсват в сравнение с тройката на практика не са ми от значение.

(2023-06-17, 10:17:43)dardanov написа:  С Fold 4 съм. Имах Galaxy watch 5pro, Huawei watch 3, сега съм с ултимейта. Наистина е съвсем друго ниво. И функциите, които липсват в сравнение с тройката на практика не са ми от значение.
П.П. Да допълня за батерията, разликата е в пъти повече. 
Цитирай
#5

А,AOD на Ultimeate както на Huawei  watch 3/pro ли са или както на самсунг часовниците(пълноформатни)

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
#6

(2023-06-17, 13:17:54)brutal написа:  А,AOD на Ultimeate както на Huawei  watch 3/pro ли са или както на самсунг часовниците(пълноформатни)
Зависи от конкретния циферблат
Цитирай
#7

Благодаря

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)