Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Впечатления от battery bypass.
#1

Здравейте,

Събирам мнения и впечатления относно функцията на Самсунг "Pause USB Power Delivery" (PUPD):
1. Каква е разликата в температурата и производителността на процесора при гейминг без зарядно и с включена PUPD?
2. При използване на PUPD, батерията пада ли или се запазва на една и съща стойност?
3. Не съм следил за нови ъпдейти, откакто s23 излезе, но ако има такива - как са се отрази на функцията PUPD?

Ако действа така, както е описана, тя ще промени много живота на батерията в дългосрочен план, както и гейминга.
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Достатъчно осезаема, по този начин цялото шаси се нагрява по-малко, вкл. и дисплеят
2.Батерията ще пада от саморазряд

Като цяло ако смяташ да играеш много е задължително да ползваш тази опция, иначе ще препечеш всичко.
Ползвах на S21 FE малко - там се отключва с лек мод тази опция - имаше осезаема разлика в топлината на телефона. Но не съм цъкал FPSи или ARPGта и не съм следил кадри.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)