Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor Magic 5 Lite -впечатления
#1

Почти месец го ползвам, като предишният ми телефон е Hauwei P30 -ползвах го 4 пълни години. За Magic до сега нищо лошо не мога да кажа, батерията е супер -изкарва два дена при нормално ползване, дисплея е супер, въобще не натоварва очите, а аз доста чета на телефона, от камерата все още нямам пълни впечатления, но се справя прилично при добри условия. Може би звука на спикер е една идея по тих в сравнение с Р30, но за сметка на това звъненето е много силно. Предвид и почти еднаквите UI абсолютно нищо от Р30 не ми липсва. Пръстовия отпечатък работи бързо и безпроблемно. Доволен съм засега. А, да - определено е красив телефон и размерите са ми удобни, малко се притеснявах, че ще е лопата, но е съвсем малко по широк от Р30 и е удобен. Вече записа и няколко падания, определено е здрав въпреки извивките.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

Ето снимки без слънце[Изображение: d1a25b04929257f0d9e4cdcb76e92e09.jpg][Изображение: 31c8306c5118e8695239c758ac36d52f.jpg]

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш ли, проблем с бързото набиране, защото аз имам и не знам как да се оправя. Като избера някой и го закача на екрана, след избирането му ме изпраща във вайбар. Не набира през телефона. Какво ли не направих, но управа няма.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#3

Не, нямам, набира си както трябва. Всъщност при първоначалното пускане, мисля ,че започна да набира с Вайбър,но много бързо го оправих със някоя от стандартните настройки, дори не си спомням какво направих. Пропускаш нещо, виж и настройките на Вайбър.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#4

Нещо не се справям. Като влезна в меню"Класически уиджети", и избера "директно набиране", след това ми излиза списъка на контакти. След избора на контакт той се запазва на екрана. Но след като го избера директно, отваря вайбар.          Това е менюто през което, избирам бързо набиране.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#5

Може да пробваш като  забраниш разрешението  ,,телефон" в меню информация за приложението вайбър.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#6

Да не би да е включено във Вайбър Viber-In.По спомен на моя П30 ми беше излезнало увидомение,да се използва вайбър вместо телефон,но не помня точно,аз отказах.Като крайна мярка връщане на всички настройки-не фабричните,то е на същото място.После трябва да се настройва на ново.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#7

Ето какво съм разрешил в менюто, за телефон.      И не става.

Ето менюто на вайбар, и пак не става.     

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#8

Виж в Приложения по подразбиране какво е зададено.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

При мен е Контакти[Изображение: c43e853141a0741945c3362882ef4a9e.jpg]

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#9

Деинсталирай за проба Вайбър и пробвай,после си го инсталирай на ново.Може и да се оправи.

Huawei P30
Цитирай
#10

При мене показва това, и незнам как да го променя ;    

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#11

Нямам представа какво се случва при теб, виж дали си дал разрешение на Контакти да управлява тел.обаждания, наистина нямам представа. Не съм правил нищо сложно и нестандартно при настройката на телефона.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#12

@momak07 Пробва ли някой от съветите които ти предложих?

Huawei P30
Цитирай
#13

Да пробвам всичко което ми обясни, но това нещо да се подмени, както е при колегата. На хуавей 10мейт про е същото като при него, и нямам проблем, но с този хонор нещо не става. Влизам в мениджър на разрешение, оставам само контакти, рестартирам и пак същото. Явно има нещо което не може да се сетя, как да се оправи.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#14

Може да провериш още 2 настройки на Вайбър.
1-во Изобразяване върху други приложения да е НЕ
2-ро От настройки-приложения при нас на хуавей е горе в дясно 4точки-специалин достъп-запис на системни настройки-за Вайбър да е Не.
Не че знам дали ще е от там проблема,но кой знае,а и в контакти настройки горе точките виж какво е зададено като предпочитание за показване на контакти и др.настройки.
3-то От настройки-приложения-вайбър-разрешения махни телефон,и виж дали има промяна.
Между другото и при самсунг го е имало същия проблем,така и не е намерено решение,оправило се е след някоя актуализация https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103010

Huawei P30
Цитирай
#15

Всичко опитах но не става. Сега ще кача снимка на версията да види колегата, да ли е същата като неговата ;     . Защото аз получих актоализациите в самото начало.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#16

И аз получих актуализация след включване на телефона ама версията не е същата [Изображение: 584db508c35523ed4c4dbb3cd6a331fb.jpg]

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#17

Явно е в това, ще чакам актоализациите и ще пробвам пак.

HUAWEI Mate 10 Pro 
Цитирай
#18

Вчера телефонът ме изненада неприятно. При външна температура около 30С в района на Сандански, трябваше да направя няколко снимки на полето. Направих две и при следващия опит изписа съобщение за твърде висока температура и изключи камерата, направих няколко опита със същия резултат. След това като анализирах ситуацията се сетих, че при почти едночасовото пътуване до там, бях метнал телефона на пасажерската седалка и през цялото време е бил на слънце. При достигане на мястото включих 2 приложения за локализация и едното зацикли. Бях на полето без сянка и трябваше да снимам срещу слънцето.
Това някаква защита ли е или бъг на устройството?
След като се охлади всичко си работи нормално. Но така и не си свърших работата, защото не изчаках на място да се охлади.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#19

Защита е,на мен ми се е случвало на П30.Телефона го нося когато работя в една чантичка за кръста,черна с найлоново прозорче,но за да не ми пречи когато съм наведен я места да е от зад на гърба,и от слънцето се е напекла,вадя телефона да погледна часа и телефона пареше,при включване на екрана се изписа-прекаланно висока температура,а външната температура беше около 25 градуса.

Huawei P30
Цитирай
#20

(2023-08-14, 00:31:15)Ivan_BG написа:  при почти едночасовото пътуване до там, бях метнал телефона на пасажерската седалка и през цялото време е бил на слънце.
Почти всичко ново ще прегрее при тези условия, т.е. нормално е това, което ти се е случило.
Цитирай
#21

Има ли поддръжка на google?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#22

Има Google услуги.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • niksanvn
Цитирай
#23

Мога ли да ползвам темата, за да попитам дали физическите бутони могат да се настроят, за да пускам фенерчето, защото никъде не намирам настройка, освен да приключвам разговор с пауър бутона?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)