Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли БГ меню при епъл смарт часовниците им
#26

Да не правя нова тема, колегите които ми писаха по темата и ползват айфони ще се радвам да ми помогнат с други мои въпроси Smile


Когато наближи момента да прехвърля цялата ми информация от Гугъл акаунт към iOS, четох че трябва да използвам приложението Move to iOS, когато това го направя имам няколко питания:

1. Автоматично ли ще се направи тогава моя нов iCloud акаунт след като се прехвърли от моя Гугъл профил данните, чрез приложението Move to iOS?

2. Имам активни и платени абонаменти към YouTube - YouTube Music Premium и HBO MAX Bulgaria, абонамента ще се прехвърли ли автоматично, както и плащанията, трябва ли преди да прехвърлям да канселирам автоматичните плащания към абонаментите и после да ги подновя когато бъда вече на iOS?

3. Новия айфон ще бъде със Type-C зарядно и кабел, ще мога ли да използвам тогава зарядното и кабела оригинални на сегашния ми Samsung S22Ultra?

Когато наближи да купя новия модел айфон и часовника, искам да бъда максимално подготовен при преминаването и към епъл системата.

П.С. Ще ползвам и моя Samsung S22 Ultra, така ще имам и двете системи, в зависимост какво ще ми потрябва при дадено приложения и възможности.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
Аксесоари
#27

(2023-07-19, 06:47:16)Павел Василев написа:  Да не правя нова тема, колегите които ми писаха по темата и ползват айфони ще се радвам да ми помогнат с други мои въпроси Smile


Когато наближи момента да прехвърля цялата ми информация от Гугъл акаунт към iOS, четох че трябва да използвам приложението Move to iOS, когато това го направя имам няколко питания:

1. Автоматично ли ще се направи тогава моя нов iCloud акаунт след като се прехвърли от моя Гугъл профил данните, чрез приложението Move to iOS?

2. Имам активни и платени абонаменти към YouTube - YouTube Music Premium и HBO MAX Bulgaria, абонамента ще се прехвърли ли автоматично, както и плащанията, трябва ли преди да прехвърлям да канселирам автоматичните плащания към абонаментите и после да ги подновя когато бъда вече на iOS?

3. Новия айфон ще бъде със Type-C зарядно и кабел, ще мога ли да използвам тогава зарядното и кабела оригинални на сегашния ми Samsung S22Ultra?

Когато наближи да купя новия модел айфон и часовника, искам да бъда максимално подготовен при преминаването и към епъл системата.

П.С. Ще ползвам и моя Samsung S22 Ultra, така ще имам и двете системи, в зависимост какво ще ми потрябва при дадено приложения и възможности.
1.Не .Ти си правиш акаунта.
2.Ако влезеш със същата регистрация ще имаш същият платен достъп.
3.Можеш.И без това вече зарядното се купува допълнително.Телефона се продава само със кабел.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#28

Благодаря за отговора.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#29

Да не отварям нова тема и да питам пак колегите които ползват и айфони, отизиви за тази безжична станция, изглежда ми много удобна за зареждане на часовника и смартфона без да се занимавам с кабели?
[Изображение: hpga2-av2.jpg]

[Изображение: hpga2-av3.jpg]

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#30

Бих ти препоръчал: Apple MagSafe Duo Charger 
Само, че цената нещо не ме устройва + това, че трябва да си купиш отделно зарядно (предполагам 60W).
Затова си карам слушалките на безжично, а телефона по кабел, че нещо не се зарежда от старата поставка на Samsung (с големи мъки успява да "хване" някъде, но повечето пъти не - и затова прибегнах до кабела).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#31

Благодаря, ще го имам предвид

п.с. Дали модератор би позволил тук в този раздел - Общи приказки, да отворя тема - всичко за iPhone?

Ще направя и ще се разбере

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)