Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 90 - Лични впечатления и коментари
#51

@gutibo Най-отдолу 3-те точки-настройки-външен вид-екран при входящо обаждане-стил на отговор,избираш си каквото ти харесва,има и само с два бутона,показва и снимката на контакта на цял екран,на мен това ми харесва и затова го ползвам.Ако се ползва системен рекордер,трябва  да се използва друго приложение като cube ACR иначе не записва с настройка-Екран при обаждане на True Phone.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
Аксесоари
#52

Колега това къде да го търся тоест Имах предвид първо да инсталирам онова приложение което ми беше показал на предната страница и тогава да пробвам тези настройки или на оригиналното в телефона Извинявам се много че питам така левашката но не съм запознат

(2023-11-20, 16:00:22)DoryanY написа:  @gutibo Най-отдолу 3-те точки-настройки-външен вид-екран при входящо обаждане-стил на отговор,избираш си каквото ти харесва,има и само с два бутона,показва и снимката на контакта на цял екран,на мен това ми харесва и затова го ползвам.Ако се ползва системен рекордер,трябва  да се използва друго приложение като cube ACR иначе не записва с настройка-Екран при обаждане на True Phone.

Екстра Получи се супер Единствено само ми е трудно да се закарам горе ръката където са контактите иначе бутоните работят прекрасно сега ако намеря и друго приложение за контактите ще е супер Благодаря много още веднъж
Цитирай
#53

Това е за True Phone.Ето насоки.


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#54

Страхотно много благодаря Всичко направих това което ми казахте Благодаря ви още веднъж А Само да попитам има ли възможност да се сменят местата на Зеленият и червеният бутон Иначе всичко друго е супер много благодаря
Цитирай
#55

Оказа се че има опция за размяна.Маркираш на зъбното колеле където избра два бутона и излиза опция,после ОК.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#56

Леле невероятна помощ ми оказа Безкрайно много съм ви благодарен
Цитирай
#57

(2023-11-20, 18:14:47)gutibo написа:  

Екстра Получи се супер Единствено само ми е трудно да се закарам горе ръката където са контактите иначе бутоните работят прекрасно сега ако намеря и друго приложение за контактите ще е супер Благодаря много още веднъж
Контактите може да ги отвориш с плъзгане от дясно на ляво,без да натискаш от горе,има и жестове за набиране от хронологията.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#58

Здравей отново може би вече досаждам прекалено много за което се извинявам Само да попитам когато натиснеш зелените слушалка и искаш да избереш някой от последните номера има ли възможност само като се чукне върху името или номера веднага да се набира а не да изскача допълнителен прозорец който да ти показва номера и чак тогава вече да натискаш за набиране
Цитирай
#59

@gutibo Няма проблем за отговорите,нали за това е форума,да се помага.Има опция веднага да набира с маркиране,махаш и отметката да не пита за набиране.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай
#60

Много благодаря отново за помощта и последно питане Има ли опция след пропуснато обаждане да стои на цял екран човекът който ти е звънял а не да отключи телефона и да натиснеш зелените слушалка и чак тогава да видиш тоест примерно някой ти прозвънява или ти звъни Но тебе те няма в стаята и после като дойдеш на цял екран стои човекът който ти е през звънял или ти е звънял и ти виждаш и направо може да го набереш а не да влизаш в зелената слушалка за да провериш кой ти е звънял
Цитирай
#61

Май няма тази опция,поне аз не знам да има.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#62

Здравейте, как да активирам нотификация за Револют? В настройките всичко е както трябва но когато направя плащане не получавам нотификация.

Huawei P8 , Huawei P20 , Xiaomi POCO X3 Pro
Цитирай
#63

(2023-11-20, 18:14:47)gutibo написа:  Колега това къде да го търся тоест Имах предвид първо да инсталирам онова приложение което ми беше показал на предната страница и тогава да пробвам тези настройки или на оригиналното в телефона Извинявам се много че питам така левашката но не съм запознат


Екстра Получи се супер Единствено само ми е трудно да се закарам горе ръката където са контактите иначе бутоните работят прекрасно сега ако намеря и друго приложение за контактите ще е супер Благодаря много още веднъж. Колега как го направи че нещо не се получи при мен 

(2023-11-20, 18:30:58)DoryanY написа:  Това е за True Phone.Ето насоки.

Как става че не се получи при мен

Как да направя снимката да е на цял екран при звънене

Как се активира бързото зареждане на телефона.Като го включа да се зареждат не ми изписва бързо зареждане,има ли някаква настройка за това.
Цитирай
#64

(2023-12-05, 11:07:01)voni78 написа:  

Как става че не се получи при мен

Как да направя снимката да е на цял екран при звънене

Как се активира бързото зареждане на телефона.Като го включа да се зареждат не ми изписва бързо зареждане,има ли някаква настройка за това.
Както е показано на срийншота-стил на снимката,има два варианта-портретен е по-добре,другия е хоризонтално,по-на долу има опция на цял екран,но скрива информацията от горе.
За бързо зареждане,трябва и кабела да го поддържа,предполагам от това ще е.Телефона без зарядно ли се продава?Аз само съм го разглеждал в Зора,там ми казаха че е без зарядно,предполагам че поне кабел има.

Huawei P30
Цитирай
#65

адаптер няма само кабел има,имам адаптер 66W с него пробвах и не изписва а на предният телефон PoсoX Pro изписваше
Цитирай
#66

Някой знае ли от къде се теглят теми за телефона освен предварително инсталираните, но не чрез друго приложение, а както на Самсунг примерно има в Маркета теми.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#67

При P40 про си има стоково приложение за теми, както платени, така и безплатни, и тук би трябвало да има.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#68

Има приложение но само това са темите и няма никъде опция за изтегляне на други
https://postimg.cc/tswccMVL

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#69

(2023-12-09, 13:54:12)Galaxy_ace123456789 написа:  Някой знае ли от къде се теглят теми за телефона освен предварително инсталираните, но не чрез друго приложение, а както на Самсунг примерно има в Маркета теми.
На 4PDA си има цял раздел с възможност сваляне на нови теми онлайн: Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Galaxy_ace123456789
Цитирай
#70

Приложение Themes нямаш ли?! Ако нямаш - пробвай да го свалиш от AppGallery.
Цитирай
#71

Имам, снимката е от приложението, но там няма възможност за теглене на други освен предварително инсталираните.

P.s.
В случай че някой като мен се чуди откъде се теглят темите сега отварях всяко приложение на телефона и открих всъщност, че темите се теглят от приложението "my honor" а не от "теми"

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#72

От Тук също може да се теглят теми.

Huawei P30
Цитирай
#73

(2023-11-20, 14:09:34)DoryanY написа:  Можеш да си инсталираш True Phone Dialer & Contacts. Преди го имаше и в Google play но на скоро са го махнали.

Здравейте отново който иска последната версия на това приложение Premium Ето линк
https://dox.abv.bg/download?id=a790dd6848# -
[-] 1 потребител изказва благодарност на gutibo за това мнение:
  • ivoli77
Цитирай
#74

Здравейте,
Как се активира ТурбоРам?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#75

Налична е нова актуализация 
[Изображение: Screenshot-20231222-163955.jpg]

Honor 90 - 12/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galaxy_ace123456789 за това мнение:
  • gutibo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)