Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 90 - Лични впечатления и коментари
#76

Те май спряха актуализациите за оптимизация и са се насочили към 14-та версия на Андроид, поне така ми се струва.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте,
От една седмица съм с Хонор 90 и да се включа с малко констатации.
1. Не ми се сбъднаха притесненията относно батерията. Явно е минал периода на адаптация. При стартирането на продажбите имаше доста публикации за малка издръжливост на батерията. За сега съм доволен: 2 дни с две Сим карти, всичко включено без 5G, постоянно свързан Смарт часовник.
2. Така прехвалената Камера снима добре, но не е нещо Оау! Че кой Хуауей и Хонор, от среден и висок клас, снима зле? За две години от как залитнах по други марки нищо не се е променило! Снощи и тази сутрин не искаше да прави клип в 4К?!?! Незнайно как тръгна!
3. Лек Лаг на моменти във Фейса, ползвам леката версия!
4. Ползвам служебно няколко графични приложения, там процесора се справя изненадващо бързо!
5. Екран- Наистина ярък на дневна светлина
Заключение: Както писах по-горе нищо не се е променило за 2 години! Предвид изискванията на А13 са повишили Рам и Ром паметта. Увеличили са чисто Маркетингово Мегапикселите на камерата, но не снима по-качествено от Хонор 20 (Нова5т), който всъщност е с по-добрия процесор според мен. Дори Magic си е все същата. Най-впечатляващото е Дисплея!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#78

Добре, че това е само твоето мнение.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • galev_90, Mendeleev
Цитирай
#79

(2023-12-24, 13:28:28)emzo написа:  Добре, че това е само твоето мнение.

Другите не смеят да го признаят!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#80

(2023-12-28, 11:30:07)ivoli77 написа:  Другите не смеят да го признаят!

Много съм доволен от телефона преди имах Huawei p40 Pro също бях много доволен, просто батерията ми започна да умира по-бързо, иначе на този засега батерията държи 2дни. Работи много бързо Просто съм много доволен Но всеки има мнение, така че трябва да уважаваме мнението на всеки
[-] 2 потребители изказват благодарност на gutibo за това мнение:
  • DoryanY, iwan33
Цитирай
#81

Здравейте, моля за вашето мнение ако някой му е направило впечатление следното. Приятелката ми е от скоро с Honor 90 и го свърза с часовник Huawei GT3. От часовника не може да командва камерата. Дава, че не може да се стартира или свърже. Всичко друго си работи. Преди това беше с телефон Huawei p30 и нямаше проблем с управлението на камерата му от часовника. Благодаря.  Smile
Цитирай
#82

Не става с Хонор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • hristovivan
Цитирай
#83

Здравейте,
от няколко дена съм с телефона и много ми харесва, но има едно нещо което няма, а ми трябва. Преди бях с Huawei Mate 20 и той  имаше в положението Файлове опция Мрежова среда и от там се виждаха всички PC  в домашната ми мрежа и всяка шерната папка на сътветното PC. На този го няма това, и искам да попитам някой знае ли някое приложение което да свърши тази работа?
Цитирай
#84

Версията в хонор е орязана откъм тази функционалност.

Варианти два предлагам
- MiXplorer
- x-plore
Намери си ги в 4pda фулл версии, без ads
Цитирай
#85

(2023-12-29, 20:59:56)koko76bj написа:  Здравейте,
от няколко дена съм с телефона и много ми харесва, но има едно нещо което няма, а ми трябва. Преди бях с Huawei Mate 20 и той  имаше в положението Файлове опция Мрежова среда и от там се виждаха всички PC  в домашната ми мрежа и всяка шерната папка на сътветното PC. На този го няма това, и искам да попитам някой знае ли някое приложение което да свърши тази работа?

Здравейте,
Аз ползвам Google Drive, като в Драйва съм пуснал само папката която искам да виждам на телефона. Влизаш в него независимо къде си по света, само да имаш Интернет. Виждам личния личния акаунт и два служебни, може колкото си поискаш. Много е удобно!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#86

Honor е марка за потребителска електроника и софтуер, мажоритарна собственост на държавно предприятие, контролирано от общинското правителство на Шенжен. Преди това беше собственост на Huawei, която продаде марката през ноември 2020 г. на Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd.

Ако е така не трябва ли всичко що е HONOR да е в друг раздел :?
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerenski за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#87

(2024-01-04, 09:04:17)kerenski написа:  Honor е марка за потребителска електроника и софтуер, мажоритарна собственост на държавно предприятие, контролирано от общинското правителство на Шенжен. Преди това беше собственост на Huawei, която продаде марката през ноември 2020 г. на Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd.

Ако е така не трябва ли всичко що е HONOR да е в друг раздел :?
В кой раздел предлагаш да е?Тук телефони ли ще коментираме или политика?

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#88

Последен пост не се цитира.... Мене не ми пречи къде е, просто споменах. Такъв телефон нямам, търсех информация за конкретен модел и малко на късмет се случи.
Цитирай
#89

Успокоите малко топката!
Правилото за цитат на последен пост е отменено 2015г.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#90

Здравейте!Днес бях готов да купя Honor90,но ме спря липсата на зарядно в комплекта.Това нормално ли е и ако е така,може ли да се намери такова зарядно!

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#91

(2024-01-08, 17:38:55)buci59 написа:  Здравейте!Днес бях готов да купя Honor90,но ме спря липсата на зарядно в комплекта.Това нормално ли е и ако е така,може ли да се намери такова зарядно!

Mасово над средния клас, вече продават само с кабел или поне в България.  Доста телефони по ревютата ги продават със силиконов калъф и зарядно, но в България или Европа... .Зарядни да искате, разбира се ако държите да бързото зареждане, трябва да си вземете съвместимо зарядно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на behwolf за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#92

Съдържание в кутията
1. Смартфон(с вградена батерия) x 1
2. Type-C кабел x 1
3. Ръководство за бърз старт x 1
4. Игла за SIM x1
5. Гаранционна карта x 1*
6. Защитен филм (фолиото е залепено на мобилния телефон)
* Зависи от пазара
* Стандартна окомплектовка

Явно за нашия пазар не се предлага със зарядно.
Но за други пазари в кутията на телефона има зарядно и прозрачен кейс.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • buci59, Mendeleev
Цитирай
#93

(2024-01-08, 17:38:55)buci59 написа:  Здравейте!Днес бях готов да купя Honor90,но ме спря липсата на зарядно в комплекта.Това нормално ли е и ако е така,може ли да се намери такова зарядно!
Може да се намери. Препоръчвам това зарядно: Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#94

Точно това зарядно поръчах и аз! Работи много добре с апарата!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#95

Нов секюрити ъпдейт
[Изображение: Screenshot-20240117-201305.jpg]

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#96

Здравейте,използвам телефона от няколко месеца и като цяло съм доволен.Единствено батерията ми е проблема,при заредена батерия ми показва максимум 24 часа и съответно при всякакви настройки изкарвам ден,като на втория ден сутринта съм с евентуално 30% и не изкарва целия ден..

Xiaomi 14 
Цитирай
#97

При мен батерията изкарва два дни! Включено всичко (без 5G), 2 Сим карти, свързан смарт часовник с активирано всичко на Здраве. Основно работя с него, разговори, малко Фейс и новини.
Какво ми направи впечатление:
1. 5G скапва батерията независимо на коя карта е включен;
2. При включен Нет през Виваком 4G и A1 2G , едвам изкарва ден и половина, но обратното Нета през А1 4G, Виваком на 2G, прави 48часа без проблем, а може и повече!
Понякога наблюдавам Лаг в основното меню и очаквах "Уау" ефекта от камерата, но съм разочарован! Мото EDGE 30 снима по-добре!

Ползвам го от средата на Декември.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivoli77 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#98

При мен телефона изкарва 24 часа. Като на 24тия час е на около 20-30 процента. Свързан е постоянно със смарт часовник, always on display- а също е направен да стои постоянно включен, използвам и 5G на неограничена скорост - yettel. Като цяло съм доволен от живота на батерията.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#99

След дълго отсъствие от магазина новата версия на True Phone Dialer & Contacts вече е наличен в Google play.

 https://play.google.com/store/apps/detai...ialer.free

Huawei P30
[-] 3 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo, ivoli77, tarlyo
Цитирай

(2024-02-04, 14:12:47)DoryanY написа:  След дълго отсъствие от магазина новата версия на True Phone Dialer & Contacts вече е наличен в Google play.

 https://play.google.com/store/apps/detai...ialer.free

Браво
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)