Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокирано от администратора ви .Служебни данни от лично приложение не разрешен
#1

Здравейте!
Искам да кача снимка в olx или bazar и забелязах че немога да кача от повечето папки със снимки които имам от гсм-а.Единственият начин който става е с браузер  Samsung internet на гсм-а.
От приложението или от chrome не става.
Разреших в опцийте на приложенията и браузъра снимки и видео,но без успех.
Gsm е A71 ако има значение.Не съм сигурен ,но мисля че това стана от последната актуализация на софтуера.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Тия снимки как са се озовали на телефона? Да са дошли от служебният мейл или Onedrive например? Wink

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Снимките които се опитвам да кача са правени от гсм-а и преди съм ги качвал,но сега получавам тези съобщения
Цитирай
#4

Find My Device включено ли е (Biometrics & Security > Other security settings > Device admin apps)? Ако е, може ли да пробваш да го деактивираш и да пробваш пак?
Цитирай
#5

Find My Device е включено.Пробвах да го изкл.и да го вкл.Пак нямам достъп до албумите.
Биометрични данни са изключени .Няма пароли за отключване на телефона.
В приложения на администратор присъстват само тези от снимката която съм прикачил.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Ползваш ли този телефон за служебни цели - work profile, корпоративни приложения? Тези съобщения идват от MDM система...
Ако имаш инсталиран Teams, MS Office, MS Planner, etc. и си логнат в тях със служебен акаунт?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#7

Не си спомням да съм инсталирал приложения и да съм се логвал със служебен акаунт.Не ползвам телефона за служебни цели.Имам One drive който не е синхронизиран и всеки път ме пита за синхронизация и аз отказвам .Благодаря че давате съвети.Чудя се как да го отстраня този проблем
Цитирай
#8

@Дойко - а вие търсихте ли в интернеДът решение по вашия проблем? Ако не сте, може да потърся аз, но трябва да знам как точно излизат тези съобщения на english (т.е. превключете на английски и дайте скрийншот на 2-те съобщения).
Цитирай
#9

Да не си заключил снимките си от Галерията. Ако ли не виж приложението което използваш за снимки (галерия) и виж какви са му разрешенията. Виж и разрешенията на Olx App и Chrome App.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Снимките не са заключени от галерия.
Всички разрешения за Chrоme и другите браузъри както и приложенията  olx,bazar са разрешени за снимки.
Може да пропускам нещо за това всички съвети ще са ми полезни

[ а вие търсихте ли в интернеДът решение по вашия проблем? Ако не сте, може да потърся аз, но трябва да знам как точно излизат тези съобщения на english (т.е. превключете на английски и дайте скрийншот на 2-те съобщения).]

прилагам ги на английски


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на Дойко за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#11

Това че само от Edge може да се качват снимките,ме навежда на мисълта че конкретните папки са в Onedrive а не в папката на телефона,поне така си мисля.

Huawei P30
Цитирай
#12

@Дойко На едно място попаднах на твърдение, че проблема идва от Google Play Protect. Може ли да пробвате, ако го изключите (само за целите на теста) дали ще се промени нещо? За целта - влезте в Google Play Store > тап на профилната икона (горе в дясно) > Play Protect > горе в дясно има икона settings (тап-вате на нея) и изключвате Scan apps with Play Protect.
Цитирай
#13

(2023-07-20, 14:02:23)DoryanY написа:  Това че само от Edge може да се качват снимките,ме навежда на мисълта че конкретните папки са в Onedrive а не в папката на телефона,поне така си мисля.

Има албуми в телефона и в sd картата.Показват се само снимки от галерия и screanshot  другите албуми са недостъпни.Пак казвам преди месец можех да избирам всичките албуми и имах достъп до тях

(2023-07-20, 14:21:04)imthedevil написа:  @Дойко На едно място попаднах на твърдение, че проблема идва от Google Play Protect. Може ли да пробвате, ако го изключите (само за целите на теста) дали ще се промени нещо? За целта - влезте в Google Play Store > тап на профилната икона (горе в дясно) > Play Protect > горе в дясно има икона settings (тап-вате на нея) и изключвате Scan apps with Play Protect.

Пробвах с изключване точно както описахте ,но без успех.
Цитирай
#14

@Дойко В началото споменахте, че е имало ъпдейт (след който евентуално се е появил този проблем) - пробвахте ли през Recovery, да изтриете кеша? Не очаквам да станат чудеса, но знае ли човек. Ако не сте - пробвайте да го направите, както е описано в клипа:
Цитирай
#15

Може да се пробва и друго,изтриване на кеш-данни на баузъра,после трябва на ново да се логваш в сайтовете.

Huawei P30
Цитирай
#16

(2023-07-20, 12:53:14)Дойко написа:  Снимките не са заключени от галерия.
Всички разрешения за Chrоme и другите браузъри както и приложенията  olx,bazar са разрешени за снимки.
Може да пропускам нещо за това всички съвети ще са ми полезни

[ а вие търсихте ли в интернеДът решение по вашия проблем? Ако не сте, може да потърся аз, но трябва да знам как точно излизат тези съобщения на english (т.е. превключете на английски и дайте скрийншот на 2-те съобщения).]

прилагам ги на английски

Може ли по 1 скрийншот на app drawer-а и на MS Edge браузъра (предполагам това се има предвид под "интернет експлорър на гсма")?
Какъв е произходът на телефона - купен нов, втора употреба от някой? Ресетван ли е след придобиването?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#17

(2023-07-20, 15:01:11)imthedevil написа:  @Дойко В началото споменахте, че е имало ъпдейт (след който евентуално се е появил този проблем) - пробвахте ли през Recovery, да изтриете кеша? Не очаквам да станат чудеса, но знае ли човек. Ако не сте - пробвайте да го направите, както е описано в клипа:
Не знам защо нопробвах всякакви варшянти да влезна в това меню и телефона не успява .Зарежда си нормално.Изключвам го изчаквам го и натискам бутона за вкл. и бутонона за увеличаване едновременно до като се появи надписа .Поправете ме ако не правя правилно процедурата.

(2023-07-20, 16:57:52)stenlius написа:  Може ли по 1 скрийншот на app drawer-а и на MS Edge браузъра (предполагам това се има предвид под "интернет експлорър на гсма")?
Какъв е произходът на телефона - купен нов, втора употреба от някой? Ресетван ли е след придобиването?

Телефона съм го купувал чисто нов .Този проблем се появи от скоро.Не ми стана ясно точно на кое да направя снимка.На този браузър ми позволява да избера  всичките албуми които имам в гсм-а. т.е. с него работят нещата при bazar като се логна в сайта.Колкото до ресет.Само рестарт съм правил.
Между другото .Пробвах да премахна всички сертификати ,но пак не се оправи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

(2023-07-20, 17:04:43)Дойко написа:  Не знам защо нопробвах всякакви варшянти да влезна в това меню и телефона не успява .Зарежда си нормално.Изключвам го изчаквам го и натискам бутона за вкл. и бутонона за увеличаване едновременно до като се появи надписа .Поправете ме ако не правя правилно процедурата.

До колкото съм чел във форума(нямам телефон на самсунг)за да се влезе в рекавъри мод трябва да е включен USB кабел или да е свързан към лаптоп.

Huawei P30
Цитирай
#19

(2023-07-20, 17:04:43)Дойко написа:  Не знам защо нопробвах всякакви варшянти да влезна в това меню и телефона не успява .Зарежда си нормално.Изключвам го изчаквам го и натискам бутона за вкл. и бутонона за увеличаване едновременно до като се появи надписа .Поправете ме ако не правя правилно процедурата.


Телефона съм го купувал чисто нов .Този проблем се появи от скоро.Не ми стана ясно точно на кое да направя снимка.На този браузър ми позволява да избера  всичките албуми които имам в гсм-а. т.е. с него работят нещата при bazar като се логна в сайта.Колкото до ресет.Само рестарт съм правил.
Между другото .Пробвах да премахна всички сертификати ,но пак не се оправи.
Screenshot на списъка с приложения, този, който се вади с плъзгане отдолу на началният екран.
Показаният браузър прилича на Samsung Internet, не е експлорър или MS Edge.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#20

(2023-07-20, 18:17:57)stenlius написа:  Screenshot на списъка с приложения, този, който се вади с плъзгане отдолу на началният екран.
Показаният браузър прилича на Samsung Internet, не е експлорър или MS Edge.


Прав сте .Промених го в темата .Моя е грешката браузъра е на интернет самсунг и на него позволява да се качват всички албуми на   olx и базар,но с другите браузъри и от приложението проблема все още го има.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#21

Гледам си в роуминг? Да не би да си разрешил интернета само на определени програми и затова така да ти се чупи?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#22
Bug 

(2023-07-21, 14:41:48)Be6i4 написа:  Гледам си в роуминг? Да не би да си разрешил интернета само на определени програми и затова така да ти се чупи?

Да в роуминг съм .Проверих за спряни приложения и браузър .Активни са.Ще проверя като се прибера в Бг дали ще го има проблема.Малко го подцених това и за това не го писах че съм в роуминг.Ще върна отговор.
Цитирай
#23

Вече не съм в роуминг и проблема продължава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)