Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Мултимедия
#1

Здравейте колеги. Имам мултимедия която е с андройд 11 как да я upgrade на по-нов андроид. Иска ми файл така да го инсталира обаче не знам от къде да изтегля по-нова версия на андройда, моля ако някой знае да ми помогне
Цитирай
Аксесоари
#2

От Интернет пробвай (не се заяждам - какъвто въпроса, такъв и отговора).
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Пробвах не е какъвто трябва да е
Цитирай
#4

1. Отваряй тема с ясно заглавие.
2. Ако искаш помощ за мултимедия - трябва да дадеш модел, марка, откъде е купена или screenshot на модела.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#5

Това е мултимедията https://universalko.com/produkt/%D0%B4%D...%B8%D0%B3/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Telesen за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

(2023-07-25, 10:21:49)Telesen написа:  Това е мултимедията https://universalko.com/produkt/%D0%B4%D...%B8%D0%B3/

Тая мултимедия точен модел няма ли?! Някъде трябва да пише - било на кутията, било в Settings > About...
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#7

Аз бих попитал в интернет страницата от която е купена. Другия вариант е - тези, които са я монтирали. Последния вариант е да провериш кутията или инструкциите за повече информация.
Цитирай
#8

Най-добре е да пишеш на фирмата от която си я закупил с номер на поръчка и те да ти изпратят по-нов firmware АКО имат . Най вероятно ги поръчват на едро от китай само производителя "китаец" ще може да предостави правилния софтуер .
Цитирай
#9

А най-добре е - да не я пипаш Smile Тези боклучки са капризни,правят ги накуп 500-1000 броя,някой пише софта за желязото и ги разпродават.Няма съпорт,няма ъпдейт и т.н.И почват да правят следващата партида.Обикновенно платформата не е стабилна и почнеш ли да ровиш-умира безвъзвратно,защото не можеш да намериш и гъстъм-рома за него (да не говорим за програмиста).
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#10

И аз така реших да не я барам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Telesen за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)