Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor Magic 5 pro - аксесоари
#26

Smile))

Като го вадих от адаптера, стекло се лепило беше залепнало за него и надигна съклото в единия край, 1-2мм е, но ... другото ще го лепя без адаптера.
По-добро така или иначе май няма.

Кейса трябва да е френдли с протектора.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ще си карам с фабричното фолио май. Постоянно е в прах, ама иначе като чета какъв зор е с тия протектори...

HONOR Magic5 Pro
Цитирай
#28

Ааа не е зор. Стараеш се да го сложиш добре и кейса ти да е френдли и всичко е топ

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на julian_jecov за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#29

Няма отлепяне по ръбовете, доволен съм.
Даже се кефя на екрана като малко дете, толкова много се е замазало за 6м оригиналното фолио, че все едно съм ъпгрейднал екрана Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#30

Аз тамън се бях нагласил да сменя хидрогела с закалено стъкло, чаках ги да пристигнат протекторите, оказаха се дразнещо по малки и се отказах да ги слагам.
При проба, като ги наложа при плъзгане назад(използвам навигиране с плъзгане, не с бутоните) пръста направо ми закача в протектора...
Тааа май на хидрогел ще се кара...
Цитирай
#31

При смарт девила няма такъв проблем.
Цитирай
#32

Не издържах и разкарах фабричното фолио. Нонстоп прах, косми и всякакви мизерии се лепят по него. Чудя се дали да поръчам и аз тоя смарт девил или да си карам без никаква защита. Принципно много си пазя телефоните и не съм с кашкавалени пръсти, досега телефон не съм изпускал отвисоко, та не знам... По моловете ми искат 50 кинта за протектор от тия, дето ги изрязват и ги поставят, нещо ми се свиди тая цифра Smile
Цитирай
#33

Сложи TPU поне, олеофобното покритие на всеки един гол екран си заминава.
Цитирай
#34

Аз все съм карал с закалени стъкла.
Някакз повече вяра им имам ано стане белята...
Чудя се дали да не направя още 1 опит от китайците за други стъкла..
Засега съм си със стоковия хидрогел де..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#35

Дойде ми гръбчето от чичо Али. За тия левчета хич не е зле, доста приятно се усеща.[Изображение: 5808fe848acfc505f522d70e5e5cd102.jpg]

HONOR Magic5 Pro
[-] 3 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • doktorra, milenvn, Svet21
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)