Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 12 - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: 6235d01e87.webp]
Redmi 12 има 6.79" IPS LCD дисплей с Full HD+ резолюция и 90 Hz опресняване. На борда си разполага с чипсет Helio G88, който е произведен по 12нм процес и не включва 5G модем. Налице са още 4/8 GB RAM + 128/256 GB флаш памет.
Основната камера е тройна и включва 50 МР широка с бленда f/1.8, 8 МР с ултраширок обхват от 120 градуса и 2 МР макро сензор. За селфи камера се предлагат 8 МР. Батерията е с капацитет 5000 mAh и се поддържа 18 W зареждане. Има microSD слот, 3.5 мм жак за слушалки и IP53 защита от прах и пръски вода. На пазара се предлага в цветове - Midnight Black, Sky Blue и Polar Silver.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Готино телефонче. Не е връх на технологията, но за парите си дава доста. Ако не ви вълнува колко нм е процесора и други подобни неща, телефона е за Вас. Сега чакам новата ОС на китайците.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Безжични и безконтактни зарядни правят проблем на телефона! Като се допре до безконтактно зарядно телефона започва да се самонастройва по някакъв си негов начин Smile на вашите телефони пак ли е така?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Нямам наблюдения как работи с безжично зарядно, но е интересна тема и въпроса ми е - с колко различни модела такива зарядни си пробвал и дали при всички проблема е един и същ. Имам такъв и ще се опитам да направя тест, стига да ми попадне и такова зарядно.
Цитирай
#5

(2024-03-27, 09:41:37)redsys написа:  Нямам наблюдения как работи с безжично зарядно, но е интересна тема и  въпроса ми е -  с колко различни модела такива зарядни си пробвал и дали при всички проблема е един и същ.  Имам такъв и ще се опитам да направя тест, стига да ми попадне и такова зарядно.

С 5 безжични зарядни от който 3 са различни модела.Да проблема е един и същ.
Взехме си с  едно приятелче по един такъв телефон и най вероятно ще го тестваме като се видим тия дни.
А дали въобще може да се зарежда безжично тоя телефон е друга тема?Направими впечатление че нещо не се харесаха с безжичните зарядни,и реших да попитам.Някъде някога бях чел че някой телефони имат пролем с магнитните чантички.

[Изображение: yCfEk2Lk.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Любопитно ми е, каква е идеята да го слагате на безжично зарядно?
Цитирай
#7

(2024-03-27, 13:10:14)vlado05 написа:  Любопитно ми е, каква е идеята да го слагате на безжично зарядно?

Беше се допряло до безжичното зарядно съсвсем случайно и ми направи впечатление че почна да се самонастройва  Wink 
Нищо повече.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • vlado05
Цитирай
#8

Той няма безжично зареждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)