Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата на Honor 9X
#1

Здравейте, при мен като реша да превключва на предната камера, направо ме изхвърля. Става въпрос за HONOR 9x.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да изтриеш от настройки-приложения-камера,данните на камера.Ако не е правено,изчисти системния кеш,ето как. https://www.youtube.com/watch?v=t_ko2WRP7dQ

Huawei P30
Цитирай
#3

Правено е, също и състемния кеш и пак не става нищо.  Bu
Цитирай
#4

Сигурно е някакъв бъг на софтуера.При ползване от друго приложение,Вайбър например,пак ли не работи?Пробвай,ако го има при телефона,приложението My Huawei-поддръжка-отдолу е-отстраняване на на неизправности-камера.Ако е софтуерно,може да се пробва и с нулиране на всички настройки-настройки-нулиране-нулиране на всички настройки,не трие данни,снимки.Другото вече трие всичко,запази си снимките и файловете,хард рисет с бутоните,но е добре да се излезе от акаунта,преди това,подобно е на клипа който качи,Ако пак има проблем е за сервиз.

Huawei P30
Цитирай
#5

Да, предната камера не се включва нито при ползване на вайбър, месинджър. Явно наистина е някакъв бъг. Иначе предната камера и push up, но въобще не излиза, а направо ме изхвърля. Няма такова приложение отдолу за отстраняване на наизправности.
Цитирай
#6

Щом въобще не се показва предната камера и на други приложения не може да се стартира по никакъв начин изобщо не е софтуерен проблема а хардуерен.
На сервиз!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)