Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно хард ресет
#1

Искам да продам едно Sony 10 III, доколкото знам трябва да се направи хард ресет за да се изтрият всички данни, въпроса ми е след това нали не трябва да настройвам нищо ?
Цитирай
Аксесоари
#2

След reset от устройството се изтриват всички данни и настройки, качени от потребителя. Също така не е зле да откачиш телефона от Google акаунта си.

 
Цитирай
#3

И не на последно място е хубаво да се качат някакви файлове след хардресет,защото информацията може да се извлече ,дори когато е изтрита,но няма записано нещо върху нея.Поне така е на теория.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

(2023-08-06, 19:00:48)NoMaD написа:  След reset от устройството се изтриват всички данни и настройки, качени от потребителя. Също така не е зле да откачиш телефона от Google акаунта си.

А това "откачане" как става ?

(2023-08-06, 19:10:17)nanobanano написа:  И не на последно място е хубаво да се качат някакви файлове след хардресет,защото информацията може да се извлече ,дори когато е изтрита,но няма записано нещо върху нея.Поне така е на теория.

А какви файлове да кача ?
Цитирай
#5

(2023-08-06, 20:44:59)Stef@n написа:  А това "откачане" как става ?
Преди да направиш ресет, просто влизаш в профила си в Google и премахваш устройство си оттам.

 
Цитирай
#6

Да му се не види Smile Не се изразих точно в първия пост...аз вече направих хард ресет, предполагам сега не мога да премахна вече нищо ?
Цитирай
#7

Можеш, просто влизаш в акаунта си от друго устройство - телефон, PC, лаптоп, таблет...

 
Цитирай
#8

От компютъра:
[Изображение: se103.png]

"Изход" ли трябва да избера ?
Цитирай
#9

(2023-08-06, 22:29:19)Stef@n написа:  От компютъра:


"Изход" ли трябва да избера ?
Google-акаунт-сигурност-вашите устройства-изход,или през телефона-управление на акаунти-Google-изход.

Huawei P30
Цитирай
#10

Мисля, че стана ?

[Изображение: se1031.png]

След това трябва да направя хард ресет и стигна до тук, нали няма смисъл да настройвам нещо ?

[Изображение: 20230807-182247.jpg]
Цитирай
#11

Не, няма нужда от други настройки, ако устройството вече не се води на акаунта ти.

 
Цитирай
#12

Няма какво повече да настройваш.Целта е новия собственик като го включи да си вкара неговия акаунт,а не да иска стария-твоя.Защото при хард ресет после иска акаунта на собственика,но след като си излезнал от устройството-акаунта,трябва всичко да е наред.

Huawei P30
Цитирай
#13

Благодаря за помощта колеги Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)