Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Android Auto за Samsung Galaxy S23
#1

Телефонът ми Samsung Galaxy S23 е неподържано устройство за Android Auto за Skoda Scala Grater Предишният Samsung Galaxy S20FЕ работи перфектно на същия автомобил. Къде е проблема? И автомобила и телефона са в гаранция. В кой от производителите е грешката?
Цитирай
Аксесоари
#2

@Markovark ще ни трябва повече информация, какво става, какво изписва, какво правиш ти, какъв е типа свързаност - безжично или жично... ако сещаш нещо друго полезно и ти .... иначе трябва да хвърляме боб...
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Първо - пробвай с друг кабел.
При мен кабела, с който си свързвах колата (хюндай) с телефона работеше без проблем с S10, но не се свързваше с S23.
Смених кабела и нещата се оправиха.
За колите с wireless android auto - не знам - може да е необходимо някакво разрешение в настройките.

Следващото нещо е - провери дали ти е активиран android auto на телефона и настройката е на Start Android Auto : Always.
Това се намира на Settings > Connected Devices > Android Auto > Start Android Auto automatically.

Другата настройка която може да прави проблем е, че при мен по дифолт не се свързваше, ако телефона е заключен.
Това се оправя от : Settings > Connected Devices > Android Auto > Start Android Auto While locked.

Ако всичко това не проработи - свързваш телефона. От телефона отиваш на Android auto и натискаш големия бутон “CONNECT A CAR”. Ако вече виждаш името на колата там - изтрий го и я добави на ново.

Това се сещам като възможни причини.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 3 потребители изказват благодарност на seemore за това мнение:
  • dragodraganov, sapiora, vovalinder
Цитирай
#4

За авомобили Skoda трябва да се обнови мултимедийния софтуер до версия 1800. ( MEN3_EU_SK370_P3355L_1800 ). Питай дилъра дали могат да ти обновят SW, или го потърси и инсталирай ръчно. Това е последната към момента версия за Bolero / Swing мултимедии на Шкода. С тази версия е отстранен проблема с АА за телефони Samsung S23 и Xiaomi 13. Проблемът е в софтуера на мултимедията, трябва да се обнови.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kurtalaki за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)