Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилния интернет
#1

Здравейте,
от известно време забелязвам проблем с мобилния интернет . Както си върви с 100-200 мегабита така пада на 1-2 мегабита и едвам зарежда страниците. Рестартирам,оправя се за известно време и пак така,после от само себе си се оправя и е идеален докато си реши. 
Версията: MIUI 14.0.3 TKHIDXM
ANDROID 13 TKQ 1.220829.002

Поздрави!

Poco F3 5G Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей!
Мобилния интернет се предава през мобилната мрежа на оператора. Скоростта му зависи както от вашия апарат, така и от клетката, към която сте свързан. Също от разстоянието до нея, броя други потребители в момента, смущаващи фактори ... Много неща са.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • Muko
Цитирай
#3

Да, така е,но сме 2-ма човека на едно и също място на една тарифа,един оператор и различни телефони. Пробвано е няколко пъти на различни места е 2 различни оператора. Съмнява ме ,че ще се наложи смяна на РОМ или направо на телефона.

Poco F3 5G Black
Цитирай
#4

или просто не го дръж на 5G, a на 4G
За тест.
Ако можеш да сложиш друга карта и с нея прави същите проблеми - тогава вече може да мислиш за смяна на каквото и да е.
Всеки телефон е с различна антена и поддържа различни честоти. Също така това, че виждаш, че теглиш нещо с 2 мегабита не означава, че на заден план не се случва друго теглене с останалата скорост, за нещо, което на теб не ти е приоритет, но на телефона му е
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • jhoro, Muko
Цитирай
#5

Бях на Йетел ,заради това се махнах от тях и монах на А1....да ама не...

Poco F3 5G Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Muko за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

(2023-08-26, 08:14:38)Muko написа:  Бях на Йетел ,заради това се махнах от тях и монах на А1....да ама не...

От трън на глог - че по-висок!

В момента ползнам и двата оператора - ситуацията е ... "тука има, тука нема"!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • Muko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)