Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на звук при свързан блутут
#1

Здравейте, 
Използвам Самсунг s23.
Когато свържа телефона към автомобил, слушалки или външен говорител чрез блутут,  спирам да получавам известия (звук)от приложения като Вайбър, Телеграм др.
Необходими е да включвам дисплея, за да разбера дали съм получил някакво известие.
Ще съм благодарен, ако ми дадете съвет.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

При свързано Bluetooth устройство и при натискане на бутоните за увеличаване или намаляване на звука от телефона ще се появи на екрана индикация вдясно на екрана до бутоните, натиснете отгоре трите точки и се се появяват индикации на системния звук (зъбно колелце), нотификациите (камбанка), сила на звънене (говорителче) и сила на звука/мизиката (bluetooth или съответнио устройство).

Проверете за нофификациите (камбанката), колко е усилено.
Някаква рутина да сте правили да променя звука при свързване на bluetooth или други приложение за помяна за звука или профили. 

Прегледайте и секцията: Настройки > Звуци и вибрация > Отделен звук на приложение, където може определени приложения да се настроят да ползват друг аудио изход.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • tormi
Цитирай
#3

Здравей,
Пробвал съм всичко от изброените.
Не се получава.
Цитирай
#4

Музика, телефонии разговори, разговори през Viber и други messengers чуват ли се през bluetooth-a устройствата?
Т.е. само звука от уведомленията ли липсват?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#5

Само звука на уведоленията, когато е свързано към блутута, да.
Цитирай
#6

В опция за разработчици има настройки за Bluetooth-синхронизиране на на мелодията на звънене,поне при моя телефон който не е Samsung има,да не е от там.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#7

Включено е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Здравей ЧоSmile,
Благодаря за съвета, който не съм прочел внимателно в началото.
"при свързано блутут устройство"

Благодаря Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на tormi за това мнение:
  • vlaf, Чо :)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)