Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телевизор
#26

Е, да де, но той за 600 лв. не си е купил 3D Samsung телевизор.
Цитирай
Аксесоари
#27

Тошиба го отпиши от сметките. Взех висок клас Тошиба 32 инча, и ЛГ 37 инча среден клас. Лг-то повече ми харесваше като меню и опции за картина няма как да ги сравня защото единият е лед, другият не. Обаче взех и сега 32 Лг среден клас и пак има добро меню, даже има опция като гледаш филм от усб. Сменяш цвета на субтитрите от менюто на телевизора.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#28

АЗ нищо не ти разбрах от аргументите. Коя е тая Тошиба висок клас, като те висок клас 32-ки не продават в БГ в момента?
Цитирай
#29

Истърн, ето модела, снимал съм го за 480 лв http://prikachi.com/images.php?images/983/7741983b.jpg http://prikachi.com/images.php?images/988/7741988s.jpg фулл хд перфектен най доброто може би за тези пари като разглеждах из магазините както казах не разбирам от телевизори , но казах на момчето че ще даде още 80 лв и ще вземе хубав телевизор що годе всеки може да изкаже мнение .

http://www.technomarket.bg/products/0913...ue-32h5030 ето го Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#30

fuckinggood написа:Истърн, ето модела, снимал съм го за 480 лв http://prikachi.com/images.php?images/983/7741983b.jpg http://prikachi.com/images.php?images/988/7741988s.jpg фулл хд перфектен най доброто може би за тези пари като разглеждах из магазините както казах не разбирам от телевизори , но казах на момчето че ще даде още 80 лв и ще вземе хубав телевизор що годе всеки може да изкаже мнение .

http://www.technomarket.bg/products/0913...ue-32h5030 ето го Smile

+1 доста добре. Поддържа DTS и има оптика.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#31

atheros написа:
fuckinggood написа:Истърн, ето модела, снимал съм го за 480 лв http://prikachi.com/images.php?images/983/7741983b.jpg http://prikachi.com/images.php?images/988/7741988s.jpg фулл хд перфектен най доброто може би за тези пари като разглеждах из магазините както казах не разбирам от телевизори , но казах на момчето че ще даде още 80 лв и ще вземе хубав телевизор що годе всеки може да изкаже мнение .

http://www.technomarket.bg/products/0913...ue-32h5030 ето го Smile

+1 доста добре. Поддържа DTS и има оптика.
Аз дори незнам какво е това DTS И ОПТИКА .Гледам си цифровата и тва е и някой филм .То пуска ли се тоя dts или направо автоматично е пуснат не мога да разбера .Какво значи това ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#32

То и аз не съм казал, че взех Тошибата от България. Не е най-високият клас, но е 32 инча, Full HD, 3D, Smart. И не ми харесва менюто и опциите. Това е.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#33

Имам абсолютно същият Samsung и съм доволен. Вади добра картина без размазвания. Има и доста настройки по менюто. Телевизора си струва парите.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#34

k0brA написа:Имам абсолютно същият Samsung и съм доволен. Вади добра картина без размазвания. Има и доста настройки по менюто. Телевизора си струва парите.
Кърти мивки за 500 лв е лудница. Само ме дразни това с черните ленти когато дават филм, иначе е перфектен .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#35

Какви черни ленти, отгоре и отдолу или от двете страни (ляво и дясно).
Ще ме разбиеш Lol
Цитирай
#36

Smile Това си е настройка на картината.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#37

Eastern написа:Какви черни ленти, отгоре и отдолу или от двете страни (ляво и дясно).
Ще ме разбиеш Lol

Мисля, че става въпрос за пропорциите на екрана (примерно пускат някой филм в 4:3 и му излизат черни ленти отгоре и отдолу или от двете страни).

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#38

s_l_a_d_u_r_ написа:То и аз не съм казал, че взех Тошибата от България. Не е най-високият клас, но е 32 инча, Full HD, 3D, Smart. И не ми харесва менюто и опциите. Това е.
Наясно ли си, че това: "32 инча, Full HD, 3D, Smart" ама хич не го прави най-висок клас??? Защо говорите щуротии из форумите? Като не знаете нещо, по-добре да не се излагате...
Цитирай
#39

Специално за нашият модератор- извадка от setcom.bg форума:

"Как да разчитаме модела? Пример Toshiba 40L7465DG
40 - размер на екрана в инчове
L - LCD с Led посветката
7 - серия на модела

9 - флагман Smart TV с 3D
8 - висок клас Smart TV
7 - висок клас Smart TV с 3D
6 - среден клас Smart TV
5 - среден клас Smart TV
4 - среден клас Smart TV и PVR
3 - нисък клас
2 - нисък клас
1 - базов модел с малък диагонал - идеален избор за кухни, спални и кабинети."

Моя модел е 32TL933G. Я пак поясни кой разбира и кой не. Сега като погледнах, даже флагман се води. Няма по-висок клас от МОЯ телевизор. И сега искам да си сложиш едно предупреждение, че за такива заяждания като твоето на мен ми пращат предупреждения.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#40

Първо, ще те помоля да си премериш тона, защото горното ти пояснение няма нищо общо с глупостите, които написа преди това, а именно:
"То и аз не съм казал, че взех Тошибата от България. Не е най-високият клас, но е 32 инча, Full HD, 3D, Smart. " (уникалните характеристики на топ модела са подчертани)
Сега е време, да си прибереш иронията в задния джоб, защото каквото е повикало ^, това се е обадило. Естествено, след двата поста, моя и на колегата Eastern, съм сигурен че ще направиш това което си купил, топ на топа... :rofl:
Цитирай
#41

В една от стаите имам TOSHIBA 40TL938. И на мен не ми допада като меню. Прекалено сложно и много не user friendly. Ужасно трудно е да си настроиш (подредиш) каналите и няма функция за изтриване на излишните такива. Образа обаче е фантастичен, което всъщност за мен е по-важно, защото менюта се ползват рядко, а картината е винаги пред очите ти. Smile
Ако някои е решил да си купува Toshiba - да го взема без да го мисли. Образа, който предлагат техните телевизори е чудесен. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

vladdark написа:Сега е време, да си прибереш иронията в задния джоб, защото каквото е повикало ^, това се е обадило. Естествено, след двата поста, моя и на колегата Eastern, съм сигурен че ще направиш това което си купил, топ на топа... :rofl:

Колкото и да се смееш, не можеш да ме убедиш, че Тошиба е добър телевизор. За парите си може би, но не и като цяло. Относно иронията, прочети си мнението което ми написа, осмисли го...прочети го пак...и ако не го разбереш, никой не може да ти помогне.

"Наясно ли си, че това: "32 инча, Full HD, 3D, Smart" ама хич не го прави най-висок клас??? Защо говорите щуротии из форумите? Като не знаете нещо, по-добре да не се излагате.."

Уточни кое е висок клас за теб- 60 инча може би, матов панел... май ти не знаеше нещо и се изложи. Или просто отговори за заяждане... Според мен, миналата година в България, телевизор с Full HD, Smart, 3D си е доста висок клас. Може да пуснеш анкета тук в форума колко хора имат такива телевизори. И пак да си поговорим! Аз не разбирам, обясни ми ти като човек кой клас е висок на Тошибата. И не ми говори след моето мнение, че тъй си помислил, така си решил, така си сметнал и т.н... Говори с факти.

п.п. Да кажа на автора на темата, Full HD нека вземе , но от 37 инча нагоре. При 32 няма да забележи разликата. Поне така беше преди време, може би сега са други нещата.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#43

Продължаваш да се излагаш. От 32 инча Full HD, Smart, 3D до 32 инча Full HD, Smart, 3D има огромна разлика, . Това не е определящо дали е топ модел. Има още доста неща, които не са на черупката на ореха, а малко по-навътре. Ставаш смешен и прекляваш за нападките си.


Разбери - не само инчовете, резолюцията и останалите 2 простотии определят класа на телевизора. Това че не го проумяваш, не значи че си прав.

ПС: Относно другото ти изсмукано от нищото изречение: "Колкото и да се смееш, не можеш да ме убедиш, че Тошиба е добър телевизор." Вземи прочети какво ти пиша и ми намери къде съм се опитвал да те убедя в подобно нещо.
Цитирай
#44

Явно говорим на различен език. За да не пиша на човека имам модел еди кой си, струва еди колко си, и е 9 серия- тоест най-високият клас на марката. Аз кротко написах телевизор с тези екстри. Покажи ми нисък клас телевизор или среден клас- който е с 800 херца опресняване (ако не се лъжа има и с повече), перфектна картина, златна матрица и т.н. Пак казах- посочи ми твоето виждане за "хубав телевизор" , обаче да не е Full HD, Smart, 3D. Еми няма такова животно според мен. За изсмуканото от нищото изречение: Еми писах по темата за Тошиба - ти от нищото се появи с нападки и т.н. В отговор ти казах - дали се смееш, нападаш,обиждаш,иронизираш и т.н. няма да ме убедиш, че Тошибата е супер. А и от твоето мнение следва, че си запознат с марката, с техните телевизори и т.н. Или не? Защото ако не си запознат - защо почна този безсмислен спор? Както и да е, взех си преди години LCD LG, и миналата година 32 инча Тошиба от флагманската им серия ( не казвам топ топ, че май има и нещо по-голямо). И LG-то си ми е с доста по-добро меню и интерфейс. Тази година взех 32 LG среден клас (предполагам, само смарт е) и неговият интерфейс е в пъти по-добър от миналогодишният флагман на Тошибата. Не говоря за картина, резолюция и т.н. Тази година може Тошиба да е с добър интерфейс (лично не смятам да е така) , но нека автора вземе под предвид моята забележка.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#45

Offtopic
Ако за вас най-важното в един телевизор е интерфейса на менютата - :facepalm:
По темата - Тошибата, която колегата е посочил в първи пост, е отлична за парите си, горещо я препоръчвам. Ще върши супер работа, Тошибите са подценени като марка, но вадят страхотна картина и този не е изключение. (и само за сведение - не, не съм си купил преди един месец ултра супер дупер хай модела им).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#46

А ве хора тая тошиба ,ако пуснеш един филм от флашка блу рей няма да зацепи въобще бе вие слушате ли какво гооврите .Те са правени в Турция с слаби процесори ,стига сте се излагали тошиба мошиба доста от телевизорите които са в срения клас няма да им тръгнат блу рей филми, а full hd ще им насича нали съм говорил с човек който разбирА .Не се гледа само картина , гледат се и други компоненти .Менюто не мога да разбера какво е трудно та се дъвче .Самсунг е истината те са супер гигант от към техника .

@ sladur - стига си хвалил тошиба , когато подкараш блу рей филм на твоята тошиба тогава ела пак .

A за черните ленти по горе пише ,че филма е 4:3 аха схванах що излизат мерси Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#47

Real reshresh rates, хайде сега пак говорете за тези измислени херци де ви рекламират. Ако искате хубав телевизор, вземате с 100 или 200Hz матрица. Това ще ви гарантира плавна картина за филмите. От там на татък се почва цветопредаване и равномерност на подсветката.

Ако давате извадки давайте и линка от статията или темата.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#48

fuckinggood написа:А ве хора тая тошиба ,ако пуснеш един филм от флашка блу рей няма да зацепи въобще бе вие слушате ли какво гооврите .Те са правени в Турция с слаби процесори ,стига сте се излагали тошиба мошиба доста от телевизорите които са в срения клас няма да им тръгнат блу рей филми, а full hd ще им насича нали съм говорил с човек който разбирА .Не се гледа само картина , гледат се и други компоненти .Менюто не мога да разбера какво е трудно та се дъвче .Самсунг е истината те са супер гигант от към техника .

@ sladur - стига си хвалил тошиба , когато подкараш блу рей филм на твоята тошиба тогава ела пак .

A за черните ленти по горе пише ,че филма е 4:3 аха схванах що излизат мерси Smile
Интересно. И аз имам Тошиба, 32 инча, няма ОС, няма и Wi-Fi. Човек може да я нарече мноко нисък клас. Full HD е, това е единственото, което ми трябваше. И няма проблеми с fullHD филми. Гледам ги основно през HDMI кабел. Също така малкото fHD игри за Playstation3 също вървят без проблем. Играх си да ползвам и външен хард с малко по-специален кабел, също работи. От флашка е повече от нормално да не тръгнат. С доста големи букви на кутията е написано USB 2.0. Каква турция, какви процесори те гонят? Телевизорът дори и в Япония да е сглобен, когато имаш стикер USB 2.0 нищо не можеш да очакваш в това отношение. Иначе добре че всички знаете че в Турция и Китай се правят само боклуци.
Цитирай
#49

fuckinggood изобщо, ама изобщо не хваля Тошиба. И не се убивам да свалям блурей филми. Просто си гледам сериалчета, нито съм споменал за флашки и т.н. Ама то като не чете човек и се меси....така се получава. За флашките зависи какво имаш предвид пред FullHd филм. Има такива по 5 гб, и по 45 гб. Поне на моя, субтитрите трябва да са под точно определена кодировка. Дано са го оправили в тазгодишните модели. За менюто не е голям проблем, но така и така се дават пари що да не е по-хубавият. Освен ако Тошибата не е някаква супер оферта, друг критерий няма според мен да се вземе. Поне аз затова я купих и сега си съжалявам. Но пък излезе под 400 лв...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#50

Unit 1 написа:
fuckinggood написа:А ве хора тая тошиба ,ако пуснеш един филм от флашка блу рей няма да зацепи въобще бе вие слушате ли какво гооврите .Те са правени в Турция с слаби процесори ,стига сте се излагали тошиба мошиба доста от телевизорите които са в срения клас няма да им тръгнат блу рей филми, а full hd ще им насича нали съм говорил с човек който разбирА .Не се гледа само картина , гледат се и други компоненти .Менюто не мога да разбера какво е трудно та се дъвче .Самсунг е истината те са супер гигант от към техника .

@ sladur - стига си хвалил тошиба , когато подкараш блу рей филм на твоята тошиба тогава ела пак .

A за черните ленти по горе пише ,че филма е 4:3 аха схванах що излизат мерси Smile
Интересно. И аз имам Тошиба, 32 инча, няма ОС, няма и Wi-Fi. Човек може да я нарече мноко нисък клас. Full HD е, това е единственото, което ми трябваше. И няма проблеми с fullHD филми. Гледам ги основно през HDMI кабел. Също така малкото fHD игри за Playstation3 също вървят без проблем. Играх си да ползвам и външен хард с малко по-специален кабел, също работи. От флашка е повече от нормално да не тръгнат. С доста големи букви на кутията е написано USB 2.0. Каква турция, какви процесори те гонят? Телевизорът дори и в Япония да е сглобен, когато имаш стикер USB 2.0 нищо не можеш да очакваш в това отношение. Иначе добре че всички знаете че в Турция и Китай се правят само боклуци.
Унит 1 прочети какво съм написал .Писал съм първо ,че посмъртно няма да ти тръгне блу рей филм ,ако знаеш какво е това от флашка .Второ фулл хд си не ти насича ,защото е от лаптопа вкарай една флашка пък да видим как няма да ти насече .Трето съм казал ,че всички Тошиби които са в БГ са сглобявани в Турция поне така съм чел в форуми и човек ми го е казвал .

П /с - До човека който беше казал за некви флагамани и тем разни глупости ти флагман за 700 лв или 800 лв виждал ли си и какво значи флагаман за телевизор това не ти е гсм да викаш флагман Тука говорим за средния клас телевизори не гооврим за телевизори които са над 1500 и стигат до 4 ,5 хилки .Мисля си ,че има голяма рзлика поне аз така виждам де .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)