Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон да избера от Yettel при преподписване до 200-250 лв.
#1

Здравейте,

Предстои ми преподписване с Йетел на план от 39.99 и бих искал да се възползвам от закупуването на телефон за някой от роднините при намалена цена, идваща от самия план.

Не се търси нещо специфично като 'най-добра' камера,процесор и т.н,  а по-скоро най-доброто сред моделите до 200-250 лева, което да не бози на 2-ия месец.

За съжаление не виждам голямо разнообразие от модели им в каталога и към момента съм се спрял на Xiaomi Redmi Note 12 5G на цена от 220 лева.

Благодаря предварително за предложенията.


Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не ти пречи чистия Android - Motorola Moto G8.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tivanov96
Цитирай
#3

(2023-09-12, 19:37:12)NoMaD написа:  Ако не ти пречи чистия Android - Motorola Moto G8.

Не, абсолютно не пречи, но това не е ли една идея по-слаб телефон от Xiaomi-то?


Цитирай
#4

Зависи какво се търси, за около 250 лв, толкова предлага модела.

 
Цитирай
#5

Търси нещо с повече рам. Realme C55 виждам че е с 6, за разлика от Xiaomi, който е с 4. Смених Realme 8 64/4, който като гледам е на нивото на това Xiaomi, точно защото не му стигаше памет и много често зареждаше приложения от 0, при което с какъвто и процесор да си - винаги е по-зле от готово и заредено приложение, което си стои в паметта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на EYESCREAM за това мнение:
  • tivanov96
Цитирай
#6

Впрочем сега се загледах, че за 275 лв може да се вземе POCO X4 GT 5G 128GB, който има 8GB RAM и Mediatek Dimensity 8100 (TSMC 5 nm), който уж не греел - по мненията на ползващите го. Резултатът в Antutu е впечатляващ също.

MOTOROLA Moto G72 256GB пък би легнал на 270 лв.


Цитирай
#7

От поко х3 про минах преди време на Моторола едж 30 и бях меко казано разочарован. Та в този ред на мисли ако се колебаеш между поко и моторолата взимай покото.

Honor 90 - 12/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galaxy_ace123456789 за това мнение:
  • tivanov96
Цитирай
#8

(2023-09-13, 11:48:07)EYESCREAM написа:  Търси нещо с повече рам.

Хайде пак - приказките на Мечо Пух - „Колкото повече, толкова повече“.

(2023-09-12, 19:27:18)tivanov96 написа:  Предстои ми преподписване с Йетел на план от 39.99 и бих искал да се възползвам от закупуването на телефон за някой от роднините при намалена цена, идваща от самия план.

Що не питаш този някой роднина - от какво има нужда?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#9

(2023-09-17, 11:35:31)jhoro написа:  Хайде пак - приказките на Мечо Пух - „Колкото повече, толкова повече“.


Що не питаш този някой роднина - от какво има нужда?


Ще бъде за майка ми/баща ми, а те са от онова поколение, което си няма и идея от телефони - трябва им просто за сърфиране и чат.

Взех Покото, тъй като ми се вижда една идея 'по-наблъскан' от другите, макар и да е 2022 модел и с този тип процесор. Плюс, че мненията на хората в интернет за него са положителни, вече колко са реални и как ще се държи така телефонът, е друг въпрос. Друго, което натежа е че и двамата са с Шаоми и ще мога по-лесно да им преместя данните на този.

Вярно, ще има компромис с камерата и няма да вади най-добрите снимки, но за под 300 лева - толкова  Big Grin

Мерси на всички, включили се в темата.  Cool


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#10

(2023-09-17, 12:12:02)tivanov96 написа:  Ще бъде за майка ми/баща ми, а те са от онова поколение, което си няма и идея от телефони - трябва им просто за сърфиране и чат.

Взех Покото, тъй като ми се вижда една идея 'по-наблъскан' от другите, макар и да е 2022 модел и с този тип процесор. Плюс, че мненията на хората в интернет за него са положителни, вече колко са реални и как ще се държи така телефонът, е друг въпрос. Друго, което натежа е че и двамата са с Шаоми и ще мога по-лесно да им преместя данните на този.

Вярно, ще има компромис с камерата и няма да вади най-добрите снимки, но за под 300 лева - толкова  Big Grin

Мерси на всички, включили се в темата.  Cool

Каквото си решил - значи е добре!

Колкото до това „поколение, което си няма и идея от телефони“, а ползва Шаоми за сърфиране и чат ... 

Идея си няма моята майка - дето с прост „стационарен GSM“ не може да се оправи.
[Изображение: 82bbe5ab83aae46920bc16c6044ee9fa.jpg]

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • tivanov96
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)