Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със 120w зареждане
#1

Здравейте, имам xiaomi 11t Pro от два ъпдейта насам има проблем със хипер зареждането. Когато включа телефона с оригиналния кабел и адаптер започва зареждането изписва 120w hyper charge и секунда след това започва да включва и изключва зареждането до безкрай. Сега съм с xiaomi.eu ром, пробвах и с официален същата работа. Интересното е, че при телефона на майка ми Xiaomi 11 lite беше станало същото, но след време се оправи сам. Кабела с друг адаптер работи като зарежда и бавно и турбо и хипер, но до 60w в зависимост от адаптера. Самия адаптер оригиналния също работи с други кабели, но двете в комплект адаптер и оригинален кабел не искат да работят (включва/изключва/включва/изключва). Аз като цяло избягвам да зареждам бързо телефона, за да не прецакам батерията, но някой път като ти трябва се налага... Някакви предложения и идеи?

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи си нов хубав кабел за бързо зареждане.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2023-09-15, 14:36:23)Be6i4 написа:  Вземи си нов хубав кабел за бързо зареждане.
Кабела работи пробван е със друго зарядно по-слабо 65w, работи и с компютъра за преинсталиране, където кабела трябва да е изправен също нямам никакъв проблем. Единствено и само с адаптера 120w става това, не съм сигурен дали е от него. Ще взема друг и ще, пробвам.

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Първо почисти буксата на телефона.Аз лично го правя с иглата за вадене на сим-картата.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

(2023-09-15, 15:38:01)nanobanano написа:  Първо почисти буксата на телефона.Аз лично го правя с иглата за вадене на сим-картата.
Почистена е, пробвах какво ли не, за това реших да видя дали някой се е сблъсквал с това... след малко ще направя клип какво се случва.

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk

(2023-09-15, 15:38:01)nanobanano написа:  Първо почисти буксата на телефона.Аз лично го правя с иглата за вадене на сим-картата.
Ето и клипhttp://cloud.tapatalk.com/s/65046ea46bab...721851.mp4

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk

Ето това се случва...

https://we.tl/t-SDLgzGpAij

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

От написаното до тук ми се струва, че кабелът на може да зарежда на 120w, идват му много и за това изключва.
Нов кабел, с по голямо сечение на проводниците може би ще оправи нещата

Изпратено от моят SM-S911B с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)