Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Balance

От Амазон де.
Цитирай
Аксесоари

Moя беше от немския amazfit:

https://de.amazfit.com/products/amazfit-balance
Цитирай

Здравейте, вече 10-тина дни съм с Balance /купен от ЕМАГ за 500 лв с безплатна доставка/ и всичко ми допада с изключение на една разлика от предишния ми часовник GTR3 /отново ZEPP/. Значи когато звъни телефона, на предишния се появяваха 2 иконии - за затваряне и заглушаване /той не поддържаше разговори/. Когато натисках копчето "заглушаване" спираше да вибрира/ звъни и часовника, и телефона. Сега като го натисна същото това копче докато някой ми звъни, спира да вибрира и звъни само часовника, а телефона си продължава. Знае ли някой дали това е някаква настройка/ разрешение или е от нова версия на ZEPP или е особеност на Balance? Ще съм много благодарен на отговор и съвет. При вас как е?
Цитирай

(2024-02-29, 15:35:57)Baretas написа:  Здравейте. От 1-2 дни разглеждам часовника и доста ми допада, но проблемът е че не намирам откъде да поръчам ЕУ версията, с която може да се плаща през часовника. Ако някой е поръчвал скоро може ли да сподели линк или информация ? 
Благодаря предварително.
До преди 3-4 дни го имаше в NOTINO, но сега е изчерпан.може да се запишеш в " проследяване", ако не бързаш.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Вече има наличност в Notino, от черния само. Бях се абонирал за известие, но не са пращали, и всъщност случайно кликнах и видях.
Иначе тази сутрин пристигна моя от немския Amazfit. Взех Special edition цвят Meadow, избора беше между Midnight Black, Meadow and Lagoon. На мен определено светлия корпус ми допада повече, като сравнявам тук с GTR3 Pro. За по-бизнес визия, комбинация с кожена каишка смятам, че ще е идеална.

П.п. Някой може ли даде реферал линк за Curve?
[-] 2 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • Be6i4, emzo
Цитирай

Снимки може ли?
Цитирай

Първоначално мислех, че е само каишката, ама съм скаран с цветовете малко и жената вика, че и ринга около дисплея бил зелен.[Изображение: bc59577786e45a2ecc5c98b0727b7bd8.jpg][Изображение: e7194bf558fd9fcd3c1981f732ca93bc.jpg][Изображение: 5c8f62f527584576ce1a90fb9601ed0d.jpg][Изображение: 65d62c110d4c8c2ad953d6e41511992a.jpg]
[-] 4 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • Be6i4, emzo, stenlius, suffer
Цитирай

Много е красив, честито!
При олащане с часовника какви са стъпките? Откючва се с пин, отива се до wallet и тогава, или?
[-] 1 потребител изказва благодарност на xaxo за това мнение:
  • gen.taco
Цитирай

Сложил съм Curve при Shortcut cards. Няма кодове, избираш го и натискаш Next, имаш 60сек да го доближиш до терминала.
Цитирай

Има, има.
На 24 или повече часа и при сваляне от ръката.
Цитирай

Много е красив, честито @gen.taco
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gen.taco
Цитирай

В Емаг са го пуснали намален на 464,99 лв. (сивата версия).
[-] 2 потребители изказват благодарност на tsvetanm за това мнение:
  • emzo, suffer
Цитирай

Малко изпреварващо инфо за следващия changelog, очакван след средата на следващата седмица.
[Изображение: bc6aed181e9fd2d2fbc5295839c0892d.jpg][Изображение: e06cb52d113663755cbe1f131c84821e.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • Be6i4, emzo, suffer
Цитирай

Някой може ли да ми каже дали има e-bike тренировка като във Strava?
Цитирай

Не. Няма.
Като карам тротинетки се чудя какво да избера, и честно да ти кажа най-близкото е ATV Big Grin
Oсвен Велосипед, разбира се.

На Cycling Има Outdoor cycling, Indoor Cycling Mountain biking, BMX

Съветът ми е да отидеш на официалната страница и да видиш долу под 150+ Sports Modes какво има


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Zepp Flow вече е наличен за изтегляне.
[Изображение: 1714056842694.jpg]

А най-голямата изненада е, че разбира команди на български!
[-] 2 потребители изказват благодарност на tsvetanm за това мнение:
  • emzo, suffer
Цитирай

Колега, на кой регион го инсталира ?

При мен не разпознава български, инсталирах го на регион Германия, но го ползвам на регион Бразилия заради кръвното(което не ползвам грам, ама да го има Smile)) )
Цитирай

Аз май съм на регион България и разбира български в частни случаи, но отговаря на английски


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

(2024-04-26, 11:02:41)emzo написа:  Колега, на кой регион го инсталира ?

При мен не разпознава български, инсталирах го на регион Германия, но го ползвам на регион Бразилия заради кръвното(което не ползвам грам, ама да го има Smile)) )

Мисля, че съм на регион България (не намирам къде мога да го проверя това).
Както каза suffer, повечето команди на български ги разбира, но съответната информация излиза на английски. Предполагам е така, понеже часовникът няма български интерфейс.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetanm за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Не е заради българския интерфейс. Аз го питах какви езици поддържа и той каза само Английски.
Независимо от езика на интерфейса.
Но.. може и да лъже Smile
Цитирай

Защото при мен не разбира български.
Иначе на английски отговаря и на вайбър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Как така отговаря на Вайбър
Цитирай

(2024-04-26, 22:32:41)suffer написа:  Как така отговаря на Вайбър

Със Zepp Flow може да отгоравяш на получени нотификации от различни месинджъри. Пробвах го 2 пъти - единия път не ме разбра и написа нещо на иврит, втория път ме разбра, но имаше 1 правописна грешка. 
В Инстаграм има видео демонстрация как работи.
Цитирай

Един път разпозна изцяло на бг изречение и го прати по вайбър, после не ще и не ще.

Ще го усъвършенстват тепърва си мисля.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Oт братушките с превод на чич Гошо:

Цитат:Команди за zepp поток:

1) Какъв е пулсът ви сега (започва измерване на пулса)
2) Колко точки за сън;
3) Колко калории изгорих в тренировката (това ще покаже данните от последната тренировка);
4) Каква е готовността днес (вчера), разберете оценките за готовност;
5) Задайте звука на (кажете произволно число тук);
6) Превключване на езика на (посочете кой език);
7) Отворете приложението (кажете името, ако не работи, кажете името на английски);
8) Задаване на автоматично измерване на пулс/кислород/стрес (задава периода на измерване);
9) Проверете всички мои здравни показатели (започва измерване с едно докосване), ако не работи, кажете моля, проверете всичките ми здравни показатели;
10) Колко дълбок сън съм спал снощи (ще покаже фазата на дълбок сън);
11) Колко REM спал снощи (ще покаже REM фазата);
12) Среден пулс в последната тренировка;
13) Какво качество на съня имах снощи (ще покаже резултати от съня);
14) Колко спах снощи (ще се покаже продължителността);
15) Включете режима ANM (отваря настройките на ANM и включва „автоматичен“ режим);
16) Будилник за мен в (тук посочвате часа, например, будилник за мен след 30 минути. и той ще настрои аларма, която ще звъни след 30 минути, можете също да изберете дни, ако кажете будилник за аз след 30 минути за понеделник и сряда);
17) Намаляване/увеличаване на звука с (посочете процента, например увеличаване на звука с 50 процента);
18) Включване/изключване на автоматичната яркост;
19) Отворен треньор Zep;
20) Покажете пулс в съня, физическо/психическо възстановяване, температура, като цяло, за всяка точка на готовност можете да намерите данни;
21) Показване на времето за възстановяване (показване на времето за възстановяване след тренировка;
22) Колко време седях днес;
23) Колко време ходих днес;
24) Покажете калориите си за почивка днес;
25) Промяна на лицето на циферблата (включва режима за избор на циферблат);
26) Каква е температурата в момента;
27) Колко REM сън имахте днес;
28) Колко време отне събуждането по време на днешния сън;
29) Колко време за изгаряне на мазнини днес;
30) Какъв е пулсът ми в покой;
31) Колко PAI спечелих днес;
32) Какво разстояние изминах днес;
33) Колко крачки извървях днес;
34) Стартирайте таймера за (посочете времето, например стартирайте таймера за 5 минути)
35) Настройте будилника за (посочете часа), за (посочете кой ден или дни)
36) Създайте събитие в календара (посочете кое събитие и какво да добавите в бележката);
37) Изпей ми песен (започва възпроизвеждане на музика);
38) Можете да задавате въпроси: колко е 2 + 2, коя е най-високата планина и т.н.);
39) Когато пристигне съобщение, стартирайте потока (най-добре е да поставите стартирането на короната/бутона), кажете отговора и можете да го изпратите (работи с WhatsApp, Cart, Viber);
40) Можете да започнете тренировка, кажете: започнете тренировката (кажете името);
41) Какъв е телесният ми състав (отваря и стартира измерването на телесния състав);
42) Можете да контролирате музика (командите са същите като в стандартния асистент);
43) Изключване на часовника (отваря менюто за нулиране и изключване);
44) Включете режима (тук казвате кой режим да включите);
45) Изключване на звука (изключва звука);
46) Екранът е твърде тъмен (увеличава яркостта);
47) Какъв е най-високият/най-ниският ми пулс днес;
48) Искам нови винаги показвани стилове на циферблата (отваря избора на AOD), не знам защо, но командата на руски спря да работи, поне за мен;
49) Задайте яркостта на (кажете числото като процент, например: задайте яркостта на 50 процента);
50) С помощта на поток можете да отворите всяка функция, например пулс/кислород/стрес. Кажете: отворете пулса си...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)