Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на Xiaomi
#1

Здравейте, до момента използвам Huawei Nova 5t, но тъй като станаха 3 години откакто го използвам, бих искал да го заменя с нещо по-ново. Поради липсата на Google services в новите Huawei телефони (знам, че има вариант да се инсталира допълнително) съм се насочил към Xiaomi. Може ли да ме посъветвате за модел, който да е в ценови клас до към 600 лв.
Телефонът не се използва за игри, а само за браузване, имейли и снимки.

Честно казано съм доволен от сегашния Nova 5t, батерията се държи доста прилично, камерата е добра, но може би е време да го заменя с нещо по-ново и по-добро.

Благодаря предварително на отзовалите се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Poco F4, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2023-09-15, 16:33:14)alexius написа:  Здравейте, до момента използвам Huawei Nova 5t, но тъй като станаха 3 години откакто го използвам, бих искал да го заменя с нещо по-ново. Поради липсата на Google services в новите Huawei телефони (знам, че има вариант да се инсталира допълнително) съм се насочил към Xiaomi. Може ли да ме посъветвате за модел, който да е в ценови клас до към 600 лв.
Телефонът не се използва за игри, а само за браузване, имейли и снимки.

Честно казано съм доволен от сегашния Nova 5t, батерията се държи доста прилично, камерата е добра, но може би е време да го заменя с нещо по-ново и по-добро.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Xiaomi Redmi Note 12 Turbo
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...-12181.php

В този се загледах аз напоследък


Цитирай
#4

Хубаво си се насочил към Xiaomi, но това, че гугъл услугите липсват не означава, че не може да се ползва пълноценно и един Huawei
Освен ако нямаш някакъв специфичен арр, който не може да тръгне без гугъл - тогава няма избор.
Обикновено е добре да не се сменят марките защото тогава започват проблемите и въпросите

Иначе аз добавям и Poco X5 Pro към списъка, защото Snapdragon 778 май е най-добре от гореизброените, въпреки че е две годишен чип
Цитирай
#5

(2023-09-16, 10:42:06)tivanov96 написа:  Xiaomi Redmi Note 12 Turbo
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...-12181.php

В този се загледах аз напоследък
И аз съм го харесал, това е китайската версия на Poco F5. За да работи нормално с ЕУ РОМ, трябва да се отключи буутлоудъра и да се инсталира от xiaomi eu например.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#6

Благодаря на отзовалите се. А какво е мнението ви за Xiaomi 12 Lite 5G в сравнение с изброените по-горе Poco X5 Pro, Poco F4, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G.
На 12 Lite основната камера е 108 MP, а втората е 32 MP.
Цитирай
#7

Ако не надвишава бюджета - става. Той е пак с този чипсет 778
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)