Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CUBE ACR запис на разговор след Android 9?
#1

Здравейте, използвам "CUBE ACR" на моя samsung galaxy s7, който е с Андроид 8 и работи много добре, но обмислям покупка на нов модел, а чета, че при новите модели телефони с Андроид 9 и нагоре, "CUBE ACR" не работи коректно. Има проблеми със записа на обажданията или най-малкото е, че не чуваш гласа на събеседника, а само своя глас. Четох в официалния сайт на "CUBE ACR", че все пак имало решение на проблема с "CUBE ACR HELPER"App, но аз няма как да го пробвам. Питането ми е, дали някой от вас се е сблъсквал с този проблем, и има ли решение наистина?

Цитирам от официалния сайт:

Уважаеми потребителю,

Вие четете това, защото след последната актуализация на правилата за разработчици на Google Play, приложенията вече не могат да използват услугите за достъпност на устройството за целите на запис на разговори, така че трябваше да измислим различно решение .

Накратко, в новата актуализация на приложението Cube ACR, пусната в Google Play, вече не можем да искаме разрешение за активиране на конектора за приложението Cube ACR в менюто за услуги за достъпност на вашето устройство, което беше от съществено значение за откриване на обаждащия се в Android 9 и по-нови, запис на гласа на събеседника по време на мобилни разговори на Android 10 и по-нови и запис на VoIP разговори на всички версии на Android.

Все пак има изход: ако вашето устройство работи с Android 9 и по-нова версия или ако целта ви е да записвате VoIP разговори (и само ако устройството ви го позволява), ще трябва да инсталирате Cube ACR Helper на вашето устройство, за да сте сигурни, че вашият Cube ACR приложението (което преди това сте изтеглили от Google Play) работи правилно.
Цитирай
Аксесоари
#2

За какво изобщо ще се мъчиш с това "CubeACR" като си има легален начин да си записваш разговорите, включително и през блутут?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#3

И какъв е този начин? Би ли споделил?

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#4

Сега получих отговор от потребител в друг форум. Неговият отговор е в снимката, а дали е истина не знам. Надявам се!


Прикачени файлове
.jpg пппп.jpg Размер: 44.41 KB  Сваляния: 295
Цитирай
#5

(2023-09-17, 10:36:44)ganchev написа:  И какъв е този начин? Би ли споделил?

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102720
Това няма ли да свърши работа?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#6

Това го знам ,но в момента не мога да сменям региона понеже съм с бетата версията на Андроид 14. Мисълта ми беше за други възможности. Благодаря все пак.
Относно Cube ACR след инсталиране на helper.apk от техния сайт програмата работи перфектно.

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

Тествах го и аз , но пробва ли да намалиш звука на слушалката? Истината е че работи доста по-добре повечето такива програмки и върши работа (поне в домашни условия, не знам как ще е в шумна среда..) но дори не се доближава до вградения запис...
Цитирай
#8

Някой слагал ли е Украйнско CSC и има ли нещо негативно със смяната?
Цитирай
#9

Май повечето са с Тайландско. Мисля че няма негативи поне за момента.
Цитирай
#10

(2023-09-21, 19:53:54)ДПенчев написа:  Някой слагал ли е Украйнско CSC и има ли нещо негативно със смяната?

Нищо негативно, освен една идея по-бавно идващ ъпдейт.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай
#11

Аз си върнах CSCто както си беше, явно няма да ползван записа... и ми възникна проблем.
Изчезна ми VoWiFi опцията в менюто.
То явно си е активирано защото като съм на WiFi ми излиза иконката но не мога да го включвам и изключвам...
Някой с подобен проблем ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)