Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с копчета и едър шрифт
#1

Здравейте, бихте ли ми препоръчали телефон с копчета и едър шрифт.
Нещо на символична цена че баща ми си изпра предишния Big Grin Задължително да е с меню на български и батерията да кара поне 2-3 дни.

Сега съм му дал за временно ползване една от онези старите, метални нокии (2330 май се водеше) но се оплаква че му е много ситен шрифта и копчетата. Тази дето я изпра май беше Нокиа С1.

Погледнах набързо какви телефони с копчета има в емаг, но все нечувани мари (поне от мен) до сега.
Мернах една Нокиа 105.
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам myPhone Maestro 2. Предлага дисплей TFT-TN, 2.8", метална рамка, RAM 32 МB, ROM 32 МB, Micro-SD до 32 GB.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • mgbagera
Цитирай
#3

Аз миналата седмица купих за подарък GSM MYPHONE RUMBA 2, това е варианта с капаче, заради големия екран и копчета, но направих грешка и съжалявам. Качество 0, вибрацията е изключително слаба, слушалката е отврат (аз се напрягам да чуя, а възрастен...), високоговорителя и той е слаб, фенерче на гърба и то мъждука. Купих го за възрастен човек, ама отказва да го ползва, сега съм принуден да търся друг, но тая марка няма да е!
Цитирай
#4

https://www.technopolis.bg/bg/Smartfoni-...K/p/501884
https://www.technopolis.bg/bg/Smartfoni-...E/p/501313
Вижте Nokia 110 и Nokia 150. Предлагат се в два цвята - черен и светло син. И са със сравнително големи бутони.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Да обновя темата.
Взех Halo 3

Спрях се на него заради по големите копчета.
Благодаря че се включихте с предложенията!


Качество като за тия пари задоволително.
Фенерчето е доста силно.
Радиото работи и без слушалки.
Нещо батерията ми се стори че пада бързо.
Все пак не беше заредена напълно така че тепърва ще и се прави тест.
За силата на високоговорителя и слушалката не мога да изкажа мнение понеже не съм ги ползвал.
Обаче ако съдя по силата на звънене си звъни доволно силно.
Има само 5 мелодии и от тях само 2 стават Sad
Трябва да се теглят нови.
За съжаление фенерчето се включва чрез отделно копче на телефона. Съществува риск при пъхане в джоба да бъде активирано и да останеш неприятно изненадан че е паднала батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)