Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Balance - първи впечатления
#26

Сега поръчах един от Нотиното. Ще видим....
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#27

Никъде не видях информация за стъклото. Поръчах протектор от линка, който даде @suffer , но въпроса ми е дали би се надраскало без такъв??
Цитирай
#28

От официалният им сайт:

Display
Material

AMOLED

Size

1.5"

Screen-to-body Ratio

73.40%

Resolution

480x480

PPI

323

Touchscreen

Tempered glass

Anti-glare glass bezel

Anti-fingerprint coating
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • Vikiang
Цитирай
#29

Естествено, че ще се надере.
Цитирай
#30

Получих го от NOTINO и модела е А2286. Цената е повече от приемлива, така че който мисли да поръчва, да няма съмнение кой е модела.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 4 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • ronnie72, suffer, Vikiang, vlado05
Цитирай
#31

Изненадаха ме днес, а го чаках понеделник. Добре че имаше човек в къщи Smile Сега започвам да търся как се добавя акаунт. Впрочем, моята ръка не е малка, но не е и мъжка, все пак. Много добре го усещам. Струва ми се по-лек от Galaxy watch 4, или поне не го усещам толкова.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vikiang за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#32

Здарвейте, има ли възможност за повторна калибрация на надморската височина, защото първият път ми показа точно и еднакво с телефона вкъщи, но сега има съществена разлика.

ПС
Открих как става.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#33

Аз лично мисля да си удължа живота на батерията, като изключа  меренето на кръвното.
Изчаках достатъчно (близо месец) и мога да кaжа, че категорично не мога да му имам доверие.
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#34

Присигнаха протекторите от линка на suffer и добре паснаха. За всеки случай поръчах да имам и хидрогел под ръка. Оправих си плащането с много мъка и с помощта на suffer. Така, че със здраве да си ги ползваме.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 2 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай
#35

Здравейте, тези които имат протектори на часовника, нека споделят дали влизат в банята с него и дали няма вероятност да се отлепи от водата и никъде не видях по настройките,има ли известие, когато се раздвои от телефона?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#36

Няма известие като се раздвои, но някой беше споменал за някакъв арр на самия часовник.
А за къпане - винаги го свалям, но ако искаш да не влиза вода мисля, че трябва да не ползваш стъклен, а нещо от този род:
https://www.aliexpress.com/item/10050048...1802BUJLKN

не съм търсил дали има за баланс, ама старите от GTR4 май стават. В най-лошия случай може да се изгуби малко видимост от краищата на дисплея, но идеята е че прилепват перфектно. Нa GTR 3 Про Изобщо не си личеше, че има протектор
Виж този пост:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102650
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, simeonov_74
Цитирай
#37

(2024-02-09, 09:48:03)suffer написа:  Няма известие като се раздвои, но някой беше споменал за някакъв арр на самия часовник.
 За известията съм открила това, но не съм го пробвала.        


А с плащането не мога да се справя  Cry
[-] 2 потребители изказват благодарност на Vikiang за това мнение:
  • simeonov_74, suffer
Цитирай
#38


(2024-02-13, 22:29:52)Vikian написа:  А с плащането не мога да се справя  Cry
Какъв ти е проблема с плащането?



Това "Notify for phone Lost Reminder" го инсталирах, но изобщо не разбрах как действа. Сложих го на 1мин, дадох му старт, изключих телефона, но никаква индикация.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Vikiang
Цитирай
#39

Разбирам, че трябва да инсталирам Curve. До сега не съм ползвала такова нещо. Иска ми се някъде да прочета стъпка по стъпка какво се прави. Ще бъда благодарна ако ми дадете линк (примерно), където да е обяснено като за абсолютни новаци как да си подкарам плащането през часовника и телефона Smile И понеже съм си и ентусиаст, си изкарах и Мастер, която май ще се окаже, че не ми е нужна с Curve
Цитирай
#40

Като цяло няма някаква философия. Дръпни си приложението Curve и следвай стъпките и се регистрирай.

https://outsidia.com/curve-card/

https://curveweb.netlify.app/en-gb/signup/

Здравейте отново, прочетох, че Notify for phone Lost Rimender не работи май ма Balance, но препоръчват това и го инсталирах и мога да кажа, че работи безотказно, както за раздвояване така и за сдвояване    

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Vikiang
Цитирай
#41

(2024-02-14, 20:47:06)Vikiang написа:  Разбирам, че трябва да инсталирам Curve. До сега не съм ползвала такова нещо. Иска ми се някъде да прочета стъпка по стъпка какво се прави. Ще бъда благодарна ако ми дадете линк (примерно), където да е обяснено като за абсолютни новаци как да си подкарам плащането през часовника и телефона Smile И понеже съм си и ентусиаст, си изкарах и Мастер, която май ще се окаже, че не ми е нужна с Curve

Zepp Pay има поддържани банки. Ако мастър картата ти е на някоя от изброените марки може да избегнеш Curve.

В противен случай - хващаш някой активен с кърв да ти даде реферален линк. Преди даваха по 5 лири бонус, което горе-долу ти избива физическата карта, която трябва да си поръчаш като част от стъпките за взимане на бонуса. 

Всъщност, ако не искаш бонус май само си сваляш арр-а, регистрираш си карта вътре, а картата от самото приложение регистрираш в Zepp.

Ако искаш бонус трябва да се регистрираш от линк, да направиш 3 покупки по минимум 5лв, да вземеш физическата карта.. и май е това

В Zepp Pay просто следваш техните стъпки, които не можем да снимаме, защото е забранено да се правят скрийншоти на чувствителна информация
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, greenandroid, Vikiang
Цитирай
#42

Покрай Валентинчо е 15E бонуса Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#43

Да. И май не се изисква да се поръчва физическата карта, а да има само едно плащане в размер 5 лири.
Рефералът получава 10 лири бонус. Айляк работа Smile
Цитирай
#44

Искам да попитам ползвателите на часовника, колко им държи батерията, зашото при мен е 10 дни и тези рекламирани 14 дни са някаква химера. Като функции съм оставил:


Прикачени файлове Миниатюри
           

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#45

При мен с пуснато всичко + кръвно държи 9-10 дни. Без кръвно 14-15. Но без тренировки. Ако тичаш примерно или плуваш и ползваш за мониторинг по час два на ден предполагам че ще държи така. Може и да е ако не си спрял автоматичното засичане на тренировка, струва ми се че доста ще харчи и то.
Цитирай
#46

По принцип карам само колело, но още не съм открил сезона и не съм пускал кръвното. Ще проверя за автоматичното засичане на тренировка.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#47

Циферблата е от значение.
Ако е тежък и анимиран - ще пада по-бързо.
Цитирай
#48

на 6 дни съм с 49% батерия, ама често спортувам с GPS
Цитирай
#49

Циферблата не ми е анимиран. При 6 дни и 49% ще ги добуташ до 11дни    

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)