Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Realme 9 и X3 pro
#1

Наясно съм и с двата модела с характеристиките,но Реалмето пише,че е с много здрава батерия?Покото е  много по бърз.Въпроса ми е за Реалмето,върви ли нормално и дали забива.Трябва ми за гледане на клипове и браузинг.За 200 лв втора ръка х3 или нов с 1 година гаранция Реалме 9 от един сайт за 249 лв,бил е демонстрационен.Толкова ми е бюджета нисък до 250 лв.Държа най-много на батерията и екрана и да има жак 3.5 и микро сд слот.Дайте мнения който е запознат.Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Realme-то е добро (след доста проучване, купих миналата година на черен петък на майка ми такова). С една уговорка обаче - гледай за Realme 9 4G. 5G версията е доста различна по много показатели и е по-кофти, според мен. Сравнение на показателите на двата има тук.
Цитирай
#3

Realme-то ще държи повече, но покото е по-добрия телефон - ползвам такъв за работно куче и що зор вижда, а и батерията държи.
Само че умишлено го държа с андроид11
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • hlp
Цитирай
#4

(2023-10-06, 21:48:59)emzo написа:  Realme-то ще държи повече, но покото е по-добрия телефон - ползвам такъв за работно куче и що зор вижда, а и батерията държи.
Само че умишлено го държа с андроид11

Покото е чудовище,аз имах но го счупих на 2рия ден,падна от терасата от 6 етаж и беше на прах.Объркан кое да избера.

(2023-10-06, 17:24:42)imthedevil написа:  Realme-то е добро (след доста проучване, купих миналата година на черен петък на майка ми такова). С една уговорка обаче - гледай за Realme 9 4G. 5G версията е доста различна по много показатели и е по-кофти, според мен. Сравнение на показателите на двата има тук.

Съгласен съм 4g e по добро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)