Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питанка за голям смарт lte часовник
#1

Здравейте,

Минах на s23 ultra от note 10 plus - впечатляваща разлика...Рядко сменям телефоните...
Вече имам и нужда от часовник,но ми е трудно да избера какъв точно и се обръщам към форума за съвет.Тъй,като съм голям човек почти всичко ми малее на ръката... За справка,часовника на  diesel big daddy ми пасва идеално на ръката и размера ми е перфектен,но не се предлага това,което търся.

Така какви са ми изискванията да е над 47мм
Да е с lte 
Да мога да правя плащания
Да мога да провеждам разговори,когато забравя телефона
Адекватна батерия 
Интеграция с андройда да е адекватна по възможност без необходимост да свалям неща извън официалния стор.

Разгледах samsung watch 6 classic, но съм 50/50,погледнах и хуавей ултимейт - там обаче трябва да инсталирам хуавей апа и има ограничения...не мога да отговарям на съобщения и за да проведа разговор номера трябва да ми е в контактите...
Самсунга да си призная малко ми бие на играчка,докато хуавея изглежда по добре. Паралелно с това и батерията не е много добре...да го зареждам всеки ден не ми допада много.
Като цяло си мисля,че ще ми бъде трудно да намеря адекватно решение и накрая ще трябва да жертвам нещо и няма как да имам покритие на 100%. Макар,че тук вече говорим за инвестиция в ит джаджа над 1000 лв ,която след 2 години няма да е нищо особено и съм малко разочарован като цяло.

Моля ако темата е в грешен раздел да ме извините

ex. Sony Z1 black =》 ex.  Samsung S7 edge =》 ex. Samsung Note 10 plus 4G 256 GB =》 Samsung S23 ultra 512 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Единствения часовник ,който отговаря на изискванията е Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE!С Huawei не можеш да правиш разплащания с часовника.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

Всъщност няма нито един с тези изисквания. Нещо трябва да се жертва, тоест няколко неща като едно от тях задължително е батерията!
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#4

1) Зарязваш разговорите и си взимаш епикс на гармин 51мм
2) Зарязваш батерията и си взимаш самсунг 6 класик
3) Зарязваш всичко освен батерията и взмаш ултимейта на хуавей

Това са ти изборите от моя гледна точка...бих избрал 1

Или правиш като мен...господ ми е дал ( само) 2 ръце, едната що да я пренебрегвам Tongue    
Един класически автомат на едната и смарт-а на другата, така има от всичко  Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Ivan_Bonev, sapiora
Цитирай
#5

Самсунг е единственият избор за мен. Батерията е кофти разбира се, но е най близко до това което искаш.
Цитирай
#6

Здравейте,

Разгледах предложенията,благодаря ви.
Ще взема един 5 про lte за временно и ще си изчакам 7-та.

ex. Sony Z1 black =》 ex.  Samsung S7 edge =》 ex. Samsung Note 10 plus 4G 256 GB =》 Samsung S23 ultra 512 GB
Цитирай
#7

Много разумно решение. И моята ръка е 20 кг , но часовника си стои добре.Като заместник ще чакаме 7 про или 6 про догодина.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)