Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да инсталирам Xiaomi.eu ROM на Redmi Note 11R 5G Android 12
#1

Здравейте. При мен стана следното, закупих телефона и се оказа ,че е китайски ,но с някакъв пипнат ROM ,който правеше много проблеми нямаше актуализации и не искаше да ми излезе от Гуцал и MI акаунтите. И аз си помислих ,че като му направя хард ресет проблема ще се реши ,като си знаех ,че ще ми иска парола за Mi акаунта ,но до някъде се получи ,като изключа че при въвеждане на паролата ми изписваше ,че няма връзка с интернет ,а то не беше така.... Реших да се правя на разбирач и изтеглих някакъв ROM за 11R какъвто намерих свързах телефона с Miflash избрах да изтрия стария и да инсталирам новия ROM и го стартирах ,обаче след 10-тата Мин. Ми даде ERROR нямах време и оставих за по късно с тегленето на нов ROM като си мисля ,че този не е подходящ. По късно след като изтеглих новия ROM се опитвам да свържа телефона но не става чуват се само звуци ,че се свързва момент и веднага се отвързва но освен това и екрана не светва изобщо а преди това ми изписваше Fastboot време от първия опит до втория опит бяха минали около 12ч. Като се има на предвид че телефона постоянно се включваше и изключваше и нищо не можеше да се направи за да се спре това. 
Та въпроса са ми е възможно ли е в такова положение да си стартирам телефона с Xiaomi.eu подходящ ROM за Redmi Note 11R 5G Android 12 който да е официален и да нямам старите проблеми с сигурността.? 
Как мога да направя това? 
И как да намеря подходящия ROM който да инсталирам?
Има ли някакви усобенпсти при инсталирането на Miflash като изключим ,че добавям папка Log в главната папка.?
Цитирай
Аксесоари
#2

За този модел не виждам xiaomi.eu ROM, иначе официалните са тук:
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/light/
За излизане от режим "тухла" пробвай това:
https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...=123214930

Първоизточник:
https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...y103559971
Цитирай
#3

Нищо не разбрах от това което трябва да направя тухла така ли се казва режима в който е влязъл телефона ?
Цитирай
#4

Xiaomi Redmi Note 11R е с Mediatek Процесор. За него няма Xiaomi EU Roms.
Трябва ти стоков ром. Аз свалям от mifirm.net
Лошото е, че ще ти трябва оторизиран акаунт за да го флашнеш. 
Ако случайно влиза все още във fastboot, може би ти е отключен bootloader и ще можеш да го флашнеш и сам. 
Ако ли не влиза във Fastboot, ще трябва оторизиран акаунт. Работя с един индиец с такъв акаунт. Ако решиш, ще го оправим.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

@Be6i4
Ами сега се заех с това са сваля нов ROM и да пробвам да го инсталирам ,но последния път като пробвах нещо не се свързваше с програмата изобщо не светваше телефона.може ли да се е получило така понеже първия път като почти инсталира ROM зададох на програмата да изтрие стария такъв и на негово място да инсталира нов ??? Какъв ROM трябва да дръпне може ли точно име на китайския за което се извинявам ,но хич ме няма в тия неща.. за него знам ,че не подържа Гуцал сървиз и няма българско меню ,но това не ми е проблем..

Може ли контакт да се свържем и да говорим за индиеца
Цитирай
#6

(2023-11-02, 17:58:09)mRak написа:  Ами сега се заех с това са сваля нов ROM и да пробвам да го инсталирам ,но последния път като пробвах нещо не се свързваше с програмата изобщо не светваше телефона.може ли да се е получило така понеже първия път като почти инсталира ROM зададох на програмата да изтрие стария такъв и на негово място да инсталира нов ??? Какъв ROM трябва да дръпне може ли точно име на китайския за което се извинявам ,но хич ме няма в тия неща.. за него знам ,че не подържа Гуцал сървиз и няма българско меню ,но това не ми е проблем..

Може ли контакт да се свържем и да говорим за индиеца

Пиши му лично или го тагни..

@Be6i4
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)