Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S22 Ultra

(2023-02-21, 10:02:22)100 написа:  Пореден протектор се разлепя при мен за няколко дни само. Вече свършиха възможностите, оригинални, изрязани, китайски, още веднъж в същия ред и нищо не става...
Ако си от София пиши да ти препоръчам и да ти обясня.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

(2023-02-21, 11:47:40)vovalinder написа:  Ако си от София пиши да ти препоръчам и да ти обясня.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Не съм, но ако е верига или мога да поръчам? Предполагам имаш в предвид малко магазинче, каквито също пробвах на два пъти. Единствено не съм пробвал някакъв вариант, който се изпичал или нещо такова и струва 30лв.
Цитирай

(2023-02-22, 08:39:53)100 написа:  Не съм, но ако е верига или мога да поръчам? Предполагам имаш в предвид малко магазинче, каквито също пробвах на два пъти. Единствено не съм пробвал някакъв вариант, който се изпичал или нещо такова и струва 30лв.

Малко магазинче е да, те такива много, въпроса е как те обслужват, а тоя момък е брутален педант, но резултата е супер.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

пробвали ли сте кейс като този, аз съм много доволна, защитава и дисплея Supcase Unicorn Beetle Pro
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча защитно фолио (да не е стъкло, евентуално) , което да не е оная глупост дето я произвеждат Samsung (техния си) и да няма балончета или проблеми, защото пробвах 3 вида стъкло и или пръстовия не работи изобщо (дори с режим за висока чувствителност на екрана), или дори S Pen вижда зора. Филм (фолио) върши работа.
Цитирай

За мене оригиналният на самсунг е перфектен!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Sky_Walker
Цитирай

На същото мнение съм като @Nikito82 , изключително довелен от оригиналния на Самсунг.
Сега на 23 Ultra съм залепил останал от комплект за S22 Ultra и предполагам също няма да имам проблем.
След това преминавам отново към оригиналните за модела.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да ама нещо нещо не можеше да се отлепи като се пробвах точно с този комплект и нищо не се получи.... не тръгна нагоре да отлепя.
Цитирай

(2023-02-28, 22:09:39)Ivanov_1994 написа:  Някой може ли да ми препоръча защитно фолио (да не е стъкло, евентуално) , което да не е оная глупост дето я произвеждат Samsung (техния си) и да няма балончета или проблеми, защото пробвах 3 вида стъкло и или пръстовия не работи изобщо (дори с режим за висока чувствителност на екрана), или дори S Pen вижда зора. Филм (фолио) върши работа.

Няма нищо по-добро от оригиналния протектор на Samsung. Ползвам го вече половин година и е като нов, при нагряване се самовъзстановява се от леки драскотини и е ултра лесен за монтаж. На всичкото отгоре е на напълно приемлива цена, а в комплекта има 2 броя. Направо незнам как някои хора се захласват по тия глупави стъкла, гелове и тем подобни щуротрески...

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай

Единствено като забележка е че ми се иска да беше с по 1+1.5мм повепе от всички страни.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

От къде ги купувате оригиналните протектори на Samsung? В Samsung Experience Store няма и не са получавали за Samsung Galaxy S22 Ultra.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Ами вече и аз не зная къде има. Първият взех от технополис за 20лв. После 1 за резерва от Мобел за 30лв. Погледни в мобел или дайс

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

И моя беше от мобел ама нищо не се случи, имах и някакво нано, което освен, че не работеше добре S Pen (едва работеше де, а го ползвам) пръстовия изобщо не беше в състояние. Наното се измести на 3-тия ден, абе с тия протектори...

Как го слагате това чудо оригиналния та ви се получава, не знам... аз точно този не можах, не искаше да се разлепи да тръгне нагоре...

Имам и 2 малки фини драскотини, някой има ли идея как се махат и с какво, само да не е с паста за зъби, мисля, че това прецакваше олеофобичното...
Цитирай

Изчерпан и на двете места

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Надявам се да започнат да подновяват аксесоарите, защо едно че е флагман, друго че е на 1 година, не е някой телефон на 5г

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Флагман млагман, една година след излизането само алиекспрес, тук нищо не се намира.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 1 потребител изказва благодарност на Mikk за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

Ми затова казах: надявам се да има. Понеже доста хора ще го ползват поне 2 3 години и доста хора го купуват втора ръка...

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Принципно си прав, но търговците въобще не ги е еня. Никой не желае да затваря пари в нещо, което може и да не продаде на 100% в последствие. Докато за новия модел, все някой ще иска и търси нещо. Те така...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Дано има и занапред!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Знам, че не е правилната тема за обяви, ама да отварям цела тема в раздел, който не се следи ми се вижда излишно. Пък ако модератор реши, да ми пахне поста.

Продадох си 22 Ултрата и ми останаха 3 кейса, които само купих и носих няколко дена, но така и не стигнах до тях, та са като нови:

Оригиналния мек на Самсунг цвят мента
На Ringke Onyx черен
На Niilkin противоударен със стойка отзад. 

Имам снимки ако някой се интересува. Ще видим сегашните цени и продавам на половин цена.
Цитирай

Ето тук рекламират, че го има уж....


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Mikk
Цитирай

Благодаря, поръчах, да видим дали ще дойде.

Днес ми се обадиха от СИМ.БГ, потвърдиха поръчката, утре очаквам да си получа фолиото.
Още веднъж Благодаря! на Nikito82

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 1 потребител изказва благодарност на Mikk за това мнение:
  • Nikito82
Цитирай

Слага е много лесно фолиото на Samsung, аз взех 3 комплекта от Ситител докато имаше бройки, по 15лв. комплект от 2 броя. По принцип не поставям лесно фолиа, но това е dummy proof.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Здравейте,

Имам това безжично зарядно за кола и си търся кейс за s22 ultra, който да има метална плоча или магнит на гърба. Препоръчайте нещо, което е доказано, че няма да спъне безжичното зареждане моля.

Мерси!
Цитирай

@dedepene
Защо си мисля, че е объркан линка към само стойка за кола, а не безжично зарядно в стойка за телефон в автомобила?
Иначе аз използвах и продължавам да използвам зарядно и стойка от типа Magsafe на всеки калъф, на който залепя метална пластина на определеното място, за да не пречи на функцията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • dedepene
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)