Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S22 Ultra

Не разбрах как и кога е станало, реших да правя снимка и винаги бърша камерите преди снимка, та тогава го разбрах.

[Изображение: 20230410-174431.jpg]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
Аксесоари

Ужас. А Според вас протекторите за камера имат ли файда? Рефлектират ли върху снимките лошо?
Цитирай

По добре гръб предпазващ камерите.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 2 потребители изказват благодарност на Mikk за това мнение:
  • Dowper, Ivanov_1994
Цитирай

Да, и аз така мисля. Някой има идея за добър стъклен протектор все пак да пише, ама без дупка в средата. Дупката в средата е чудесна в някои случи, не и в този конкретен Big Grin
Цитирай

Ползвам Whitestone dome от както съм купил телефона. Пръстовия работи без проблем.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Да, ама кой ще ми го сложи... ? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Това нещо аз не мога да го слагам, тия UV-та и не знам си какво, всичко извън просто лепене на стъкло просто не е за мен, успявам винаги да прецакам нещата и парите да отидат на кино а никъде не виждам да предлагат слагане на такъв протектор.
Цитирай

Еми не знам, аз съм слагал 2 досега и не е имало проблеми. С търпение всичко става, а и имаш резервен защото идват по 2.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Rainbow 

Здравейте! Имали ли сте проблем с идентификацията на пръстов отпечатък след поставяне на стъклен протектор на S22?
Цитирай

Ако стъкленият протектор е некачествен да. Ползвам whitestone dome и нямам проблеми.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Да, то май с 90% от протекторите го има този проблем, само този Whitestone съм чувал хубаво.

Стъклените директно го спират и не работи или ако работи е рядко, освен ако нямат "дупка", ама това е изключително грозно и не разбирам защо някой би си го причинил.

Проблем с отпечатъка нямам само ако протектора е фолио, с UV също съм имал проблем. В момента съм без протектор, Victus-а е пълна гавра и се драска ама какво да го правя, това Whitestone няма да мога да го поставя , пък и то само под лампа се виждат драскотинките и са леки. Пък и повечето некачествени протектори намалят яркостта, забелязвам, че сякаш се отмиват цветовете и не е същото, направо се избистря като се махне протектора. Затова без.

Няма да го ползвам 100 години. Идния S24 ще го пропусна и не се знае дали ще е Samsung но съм решил да изкарам до 25-та с него, т.е. 2 пълни години и после каквото си харесам. Като гледам - я Honor, я Xiaomi а май по-скоро първото, защото MIUI е нетърпим за мен, не мога да се оправя с това нещо, бога ми...
Цитирай

Оригиналния скрийн протектор на С23У става ли за С22у?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз преди да взема оригинален за S23 Ultra, използвах останалия ми от S22 Ultra и пасна перфектно. Вярвам, че и обратното ще е така.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2023-11-19, 15:02:44)Nikito82 написа:  Оригиналния скрийн протектор на С23У става ли за С22у?

Да. Сега съм с такъв. Пасва идеално.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на pab за това мнение:
  • Nikito82
Цитирай

Нещо вече не се намират протектори или са на по 40-50лв. Какви алтернативи има? Някой поръчвал ли е от този сайт Shein, да кажа имали нещо читаво?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Остаря модела вече,аз намерих в олх неотваряна кутия с 2 протектора wetstone domeglass на 70лв миналата седмица. Може там да попаднеш на нещо читаво.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Остаря, ама то и за с23у няма...

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Взех си оригиналното зарядно 45W+кабела поради.. загуба на 25W което ползвам още от S20 Ultra.

Зарежда доста по-бързо, не ми е някакъв супер приоритет но не е лошо , че го прави и се усеща разликата. Не е като да е някаква свръх - но ако да речем ти трябва бързо зареждане докато се къпеш за да излезеш някъде - ако преди си качвал 30% сега ще са 45%. Не е лошо. Кабела е доста дълъг, не очаквах чак такова дълго нещо. Самото зарядно е доста по-тежко и кабела е масивен, не е като стандартния и не е толкова лек. Сравнено с 25W вида и усещането е все едно ще зареждам някой фенер от ония дето си светят БДЖ с тях... Big Grin

Не е зле, допадна ми.
Цитирай

Супер е, но тва е че кабелът е твърд, само това ме дразни, аз не го ползвам него, като ми се скапят късите тогава ще го сложа.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Да, фабричния е по-мек но не може да допусне 45W...

Нищо де, поне пък е дълъг. Сега, ако беше къс щях да се оплаквам, че е твърде къс. Сега пък се оплаквам, че е твърде дълъг. Почвам да разбирам какво им е на жените Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Препоръчате безжично зарядно, поставка, качествено от dice.bg за около 100лв

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)